www.sudzibas.lv DIJA darbs Skotijā

Sia Dija - darbs Skotijā

Griezos šajā firmā, lai atrastu darbu ārzemēs. Darbs it kā tika atrast dokumenti parakstīti naudiņa protams tika iekasēta ļoti ātri. Aiizbraucām uz darba vietu, kas atradās kalnos kur nav ne zonas ne kā. Mūms iedeva istabiņu, kurā sēdējam jakās jo bija trakoti auksts, par karsto ūdeni varēja tikai sapņot. trīs dienas par mums nelikās ne zinis tikai bija atstāta zīmīte, ka mēs varam paēst. Tik ko tur ēst ja visiem produktiem izņemot sveistu un ievārījumu ir beidzies derīguma termiņš. ceturtajā dienā atbrauca boss un paziņoja ka mēs viņam nederam, jo ir vājas angļu valodas zināšanas un mēs nevaram atbildēt uz telefona zvaniem. Un teica ka varam strādāt par ēdienu, darīt visu ko liek, tīrīt istabas u.c. un iedeva mums citu istabiņu kurā nebija pat elektrības arī tualetē un dušā nebija elektrības, par dušu varēja aizmirst, jo ūdens netecēja gandrīz nemaz, tā īstabiņa atradās piebūvē kuru nekurina. Isatbiņa tapetes līmējās nost, uz loga aizkaru vietā ar naglām pielikts audums, no umta pilēja ūdens, lai tiktu uz to istabiņu bija jāiet caur gauiteni kurā viss pil. + tam visam klāt vienīca ir slēgta jau divas nedēļas un menedžeris, kas tur strādā nesaņem savu algu-to zinu no viņa sievas, jo viņi atbrauca, lai lūgtu naudu, jo viņiem ir mazs bērns apstākļi ir vienkārši neciešami.Un vergot tikai par maizes gabaliņu...

K

E edgarss 22.12.2011

Nahuj nošaut tās Jeļenas ar Diānām. Brīnos ka neviens vēl to nav izdarījis, pēdējais laiks. Mani arī smagi uzmeta ar darbu anglijā, un kad zvanīju viņiem, tā atšuva kā lohu pēdējo. Teica 'vajadzēja lasīt līgumu." Bet pati neļāva pārlasīt bija jābrauc vai uzreiz vai nē un tad zustu pirmā iemaksa. Čekus nekādus nesniedz un juridiski itkā visu slēdz pareizi, bet reāli tev atrodoties tanī anglijā tevi vnk uzmet! Un ja tevi atlaiž no darba kā man arī bija (tad tas ir tavas vainas pēc) un meklē tālāk darbu pats vai arī dari ko gribi. tā kā Kristīn jūtu tev līdz! Ja kāds grib notopīt to šaraškina kantori tad I am in

S Silvija 05.01.2012

Nevienam domājošam cilvēkam neiesaku saistīties ar šo firmu. Mana māsa pirms gada vērsās firmā Dija ar lūgumu iekārtot darbā Anglijā. Vakar redzēju sižetu Bez tabu par gadījumu Skotijā. Kāda sakritība! Tieši uz šo viesnīcu Dijas darbones viņu arī nosūtīja. Pēc pusgada darba bez algas arī mana māsa pameta šo viesnīcu. Piebildīšu, ka angļu valoda viņai problēmas nesagādā. Bet.. zinot, kādi darba un dzīves apstākļi ir šajā viesnīcā, firmas Dija darbinieki turpina iekasēt naudu no aizbraukt gribētājiem un atkal sūta turp. Raidījumā firmas īpašniece klaji mejoja. Jābrīnās, kā var pagarināt licenci par darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanu ar šo firmu. Noteikti rakstīšu attiecīgajām iestādēm.

X xxxxx 11.01.2012

Es gan varu teikt tikai to labāko par šo firmu. Gadu nostrādāju Skotijā, bez nekādām problēmām, protams, ka jāstrādā ir smagi, bet tā būs visur. Uzskatu, ka, ja cilvēks nespēj pats strādāt smagi un negrib strādāt, vienmēr var atrast kādu iemeslu vai "grēkāzi" un apmelot citus. Nepiekrītu šim rakstītajam, es varu teikt tikai LIELU PALDIES ŠAI FIRMAI par dārbā iekārtošanu!!!

P priede 11.01.2012

Cilvēki ir vainīgi pie tā, ka brauc projām. Kāda tam nozīme, vai caur firmu vai caur draugiem, paziņām un t.t. Mana draudzene aizbrauca uz Angliju pie vistām strādāt, piebildīšu, caur paziņām (kura nav firma), naudu samaksāja no pirmās algas. Vienkārši dzīves apstākļi briesmīgi, gulēja uz grīdas cieši viens otram blakus, par normālu mazgāšanos varēja tikai sapņot, bet pēc darba bija tāds nogurums, ka uz grīdas matracīts bija kā pēļu gultiņa...izturēja gadu, bet vairāk negrib domāt par ārzemēm. Toties ir naudu nopelnījusi un var ārstēties :(

N Namu Pārvaldnieks 11.01.2012

Jā, jā!!!

Ar Dija mums arī bija darīšana. ja nemaldos 2007. vai 2008. gadā, kad dija it kā organizēja grāmatvedības kursus, naudu iekasēja no visiem uzreiz 1000%, bet kad sākās saucamie kursi, tad to tikai vajadzēja redzēt-cirks!
Fināls ļoti vienkāršs kā jau profesionālai krāpniecei. Apmācības stundas pēkšņi saruka par 50%, tad vēl mazāk, tad skolotāja slima, tad kas tur vēl utt. Beigās visi laimīgi, ka vismaz papīru dabuja.
Kādi tur kursi, vai zināšanu apguve-muļķības! Tīrā krāpšana! Klasika!!!
Brīnos kā tā k.ce uz saviem kātiem vēl staigā?

N Namu Pārvaldnieks 11.01.2012

Brīžiem gribas iet Policijā un tad šitos visus ...!

Z zuze 12.01.2012

kāpēc tad jūs negriežaties valsts nodarbinātības aģentūrā, lai pastāstītu par krāpniecību, un licenze tiks atņemta. Tur pat var ieiet viņu mājas lapā www.nva.lv un un tur ir nodaļa kur uzrakstīt sūdzību un viss. uz priekšu...lai pati brauc pastrādāt uz svešu valsti.

S sad_girl18 14.01.2012

Nva jau tika iesniegts iesniegums, bet viens iesniegums jau neko nemainīs tāpēc jāiet arī citiem. Beidzot jāiznīdē tā firma, lai vairāk nevienu nekrāpj.

S svetlanamart 14.01.2012

http://www.tv3play.lv/play/261908/?autostart=true Nva direktors šajā sižeta stāsta, ka firmai dija bija vairākās sūdzības, bet nekādas darbības no viņas puses pret firmu nav. Visi ir uzpērkami suzets sakas no 23 minūtes

S Sashutusii 14.01.2012

Jásúdzas nevis NVA direktoram, bet augsták- piem.Labklájíbas Ministrijá, tad átri lieta sáks kustét, saku no savas pieredzes, atlika aizsútít 1 e-pastu uz Labklájíbas ministriju, ká ieradás párbaude no NVa un konstatéja visus párkápumus(runa iet gan par citu iestádi), ta4u lidz tam bez rezultátiem, neviens ne ausu nekustiája, ta ká cilvéki, nebaidieties súdzéties par tádiem atklátiem krápshanas gadíjumiem!

M Mihails Patapovic 15.01.2012

прокомментируйте это история как наши фирмы находят работу за границей это про меня с девушкой не попадитесь также

P pūka 05.02.2012

Viennozīmīgi varu pateikt, ka darbos neveicas tikai Neveiksminiekiem un Skandaloziem darbiniekiem. Zinu daudzus cilvēkus, kuri caur DIJU ir iekārtojušies darbā gan ārzemēs, gan Latvijā. Sākumā jātiek galā ar SEVI pašu un tad nebūs jāmeklē VAINĪGIE un dzīvē sāks veikties!!!:)

S svetlanamart 27.03.2012

Uzniemumam tika anuleta liceze. Tad ari var spriest, ka ta firma strada.

S soditdija 30.04.2012

Taisos ierosinat kriminallietu uz firmu dija, visi kuri velas piedalites un pastastit ar saviem piedzivojumiem, rakstiet uz emailu [slēpt]@inbox.lv

K kamols 30.04.2012

oooo

S svetlanamart 17.10.2012

Firmai tika anuleta licenze darba iekartosanas