M Marina 04.05.2006

Da hotela tuda mamu na kursi otpravitj,tak okazalasj tam net na russ.jazike kursov !!! A ja za 100 Ls najdu i na inoplonitjanskom !!! I voobshe eto soragina kantora !!! I cheki tam levie pishut,i zapisivajut zadnim chislom !!! Ne hodite tuda ! Eto Firma odnodnevka ! Posudite sami ! Prishlo za mesjac 150 Chelovek kazdij po 100 Ls ostavil = 1500,i raz bonkrot firmi !!! Ne rabochim ne nado plotitj,ne nalogi !!!

K kika 12.06.2008

Njā ...ir būts Dijā -nekā tur neiemāca, tik nauda, nauda un viss ...
uzcep sertifikātu un vari iet!

V vix 02.10.2008

Bet firma izskatās stabila :) vismaz pagaidām viņi vēl nav nekur pazuduši!

A andreews 16.01.2009

apskatiijos reklama lv-atkal dija sivereejas..nu nedabuusiet juus no tas maukeles ne darbu, ne dziivokli..naudu gan padirsiisiet...vispaar-kur skataas policija??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

E edgarss 08.04.2009

nezinu kur policija, bet es jau apsveru domu bezmazvai ka vajadzētu pašam rīkoties. šis mauku kantoris pa tiešām apčekarē, ar savu darbā iekārtošanu ārzemēs !! paņem naudu tur kur nevajagm un iekārto beigās elles darbā kur patēriņš ir pietam lielāks nekā ienākumi ! un kad zvani anglijā meklē palīdzību, tev vienkārši un maigi sakot noliek klausuli (attaisnojoties ka tu pārāk agresīvs) un tā arī notiek ! pie tam čekus nedod, vai arī nedod zīmogus pie savstarpējiem saskaņojumiem un līgumiem, bet atdod vienkārši printētus papīrus ! tiešām tauta uzmanās !

P podium 14.07.2009

P.S Sodien biju uz firmu DIJA tur pirmais jaut... bija ka uzzinajat par musu adresi, es, kada starpiba, sie, acis lielas, sak radit kaut kadas izprintetas bildes no neta, bet no firmas pieprasijums par cilvekiem nenakot, un vispar, vispar vakancu neesot!!!Es brinos ka firmai vispar ir vel license!