www.sudzibas.lv DIJA valodas kursi

Sia Dija - valodas kursi

Vēlos pateikt visiem kas interesējas par kursiem. Šeit sliktāka, vieta lai iemācīties svešvalodu. Bet katrs lem pats. Viņu mājas lapa uzrakstīt atsauksmi, bet tikai labas nonāk līdz interneta lietotajam. Visas atsauksmes viņi izvēlas kurus likt bet kurus ne! Iespējams, ka paši ari raksta! Sliktāka vieta!!!!

X xxxxx 11.01.2012

Es mācījos angļu valodu šajā mācību centrā. nepiekrītu rakstītajam, man ļoti patika pasniedzējs, attiekme un izvēlētās mācību metodes. Ļoti uzlaboju savas angļu valodas zināšanas! LIELS PALDIES!

P pūka 05.02.2012

Varbūt rakstītāja Svetlana varētu nosaukt pasniedzēja vārdu, ja tik slikti viņai ir gājis angļu valodas kursos DIJA? Un cik stundu programmu viņa ir mācījusies? Rakstīt tukšas frāzes nav māksla, jo es mācījos angļu valodu DIJA pie pasniedzēja Hasana un biju ļoti apmierināta. Zinu, ka tur ir daudz profesionāli pasniedzēji. Varbūt labāk vajadzēja sākt ar latviešu valodu :) ja tik grūti gāja ar angļu valodu

J [email protected] 07.06.2013

Mācījos angļu valodu kursos SIA DIJA. Komentāri, kuri tika rakstīti no vārda pūka tas ir rakstīts no tas pašas firmas darbiniekiem. Kaukt, ka taču jāpiesaista klienti!!! Tīra naudas saniemšana. Ne vienam neiesaku iet macites šajā kantori!!! Labāk iet macities, piemēram, firma NEW Horizons. Tikai ne šeit. Kārtējs krūmu kantoris!!!

T tafta 12.05.2017

Pilnīgi piekrītu autorei skola nav no tām labākajām.Pasniedzēji mainās tādēļ nevar zināt pie kāda pasniedzēja nonāks audzēknis. Par to liecina neesošā informācija mājaslapā, kā arī telefoniski nesniedz nekādu informāciju,par gaidāmo lektoru. Neiesaku nevienam pat zvanīt, jo nelaipnā attieksme sabojās garastāvokli visai dienai.