www.sudzibas.lv DIJA ne darba ne naudas

Sia Dija - ne darba ne naudas

Svecinati, tautiesi!

Mani sia Dija konkreti piekrapa- vinji Anglija darbu it kaa atrod visdzilakajos laukos, kur nepastav nekadi darba ligumi. Darbs ir labi ja 2 dienas nedela un nekadas garantijas. Un pamegini pec tam kaut ko pieradit, ka darba devejs nedod ligumu- vinji neklausaas ko tu saki, par ko sudzies- vinjiem jau viss ir izplanots- pagriez visus liguma punktus pret tevi un vel piemet klaat ka pats vainigs, it kaa kaadu paarkaapumu izdarijis darba vietaa.

Neiesaku nevienam izmantot sia Dija pakalpojumus- Jus busiet smagi vilusies un nozelosiet to.
Ar cienju Lapinjs.

O Onka 29.10.2009

Tapēc jau Dija ir licensēta firma. Vienkārši aizej uz NVA un pakonsultējies ar juristu konsultantu. Varbūt savus Ls 30 dabūsi atpakaļ hehe

V valerijs 25.02.2010

svejki.latvija nesolidna stob tut najti rabotu, rabota budet tolko 4erez 5let, poka nado bitj oferistom, vorom, grabitelem, do lutsex vremon, mize kak afrika svami, slava isusu xristu, voveki vekov amin. daaa stojta uvas takaja kompozicija takaja, latvija sliskom mnoga ruskix, polakov, evreev, cigan.nomalo latisej, ix sovsem malo budet, latgola vimerlo uze, avi govorite.zdom kitajcev.pisal lenin poka.

I inara 17.01.2011

man bija ta samaksaju 30ls un darba piedavajuma nebija kad samaksaju naudu palika baigi lieligas, nudien neiesaku caur so firmu meklet darbu