www.sudzibas.lv DIJA Darbs Lielbritānijā

DIJA SIA - Darbs Lielbritānijā

Firmas DIJA solītā darbā iekārtošana Lielbritānijā aprobežojas ar 260.00 LVL saņemšanu no klienta bez jebkādām darba iekārtošanas garantijām. Šīs firmas darbone vārdā Diāna ļoti pārliecinoši māk iekasēt naudu, taču reāli atbraucot uz vietas situācija ir pavisam cita. Darba devējam ir pavisam citi līguma nosacījumi, darba alga tiek maksāta neregulāri vai vispār cilvēki strādā par vēdera tiesu. Ir iesniegta sūdzība VNA par licences anulēšanu.

B BM 01.03.2010

Kas ir VNA, interesanti zināt?

E edgarss 01.03.2010

Es kad caur diju aizbraucu, bija pilnīgs uzmetiens arī. viņi zīmogus un čekus pēc nomaksas arī neiedeva un tā vietā steidzināja ar savu ofisa aizvēršanu.. Atbraucot izrādījās ka darbs kautkkādā gaļas kombinātā tik tiešām ar pavisam citu darba līgumu. (+jāmaksā par savu ceļu). Biļetes cena arī ko solīja par mazu maksu, protams pasūta vnk no ryanair.com. Solīja ja nepatikšot piemeklēšot citu darbu.. bet kad reāli prasīju lai piemeklē, tad maigi izsakoties vnk pasūtīja un arī bezizejas stāvoklis bija. Teica 'vajadzēja lasīt līgumu." Bet pati neļāva pārlasīt bija jābrauc vai uzreiz vai nē un tad zustu pirmā iemaksa. Ofiss viņai arī steidzami jāver ciet, un līgumu viņa "skaidroja mutiski". Tur tik jāparaksta bij (diezgan gudri angļu val. sastādīts līgums). Tipisks krāpšanas kantoriss ar pieredzi profesionālā apkrāpšanā! ;)

I ivars 02.03.2010

ārprāts...pa diju man jau sen bija aizdomas ari par dzīvokļiem ko viņi izirē rigā par tik draudzigām cenām, bet reāli tur nekā nav!!!

veram ciet to kantori!!

K Kristīna 04.03.2010

Dija sadarbojas ar Alteya...krāpieki krāpniekiem draugi!!! Alteya=Link Org=Personell recruitment. Jeļena ar Diānu draudzenes...

T Toļiks 02.04.2011

Dija ir krāpnieku kantora. Noslēdz līgumu sola, ka zvanis un piedavas darbu, bet kad pats piezvaniju, tad piedava kadus no portala ss.lv vai lidzigiem, ko katrs var ieiet un apskatities, bet kad darbu neatrod (ka tas ir vienmer), tad naudu neatgriež un meklē nākošos lētticīgos.
Taka esam uzmanigi tauta!!!