www.sudzibas.lv DEPO Kak berut narabotu

Depo - Kak berut narabotu

Ja otpravila CV, menja vizvali na sabesedovanija, tam bila devuska, ja presla na prodovca, mi pogavarili no ee vidno neustroilo, menja nevzjali, Moi znakomii drug zdelal toze CV no vse navral, on nikogda nerabotal prodavcom v svaei zizni, no tak kak prinemala devushka to ona ego prodvinula i ego vzjali narabotu, VIDETE kak nada, nada pisat v CV cistuju loz tagda vas vazmut rabotat i postroit glazki, a tak nastojasie ljudi s opitam tam nenuzni, I potom zalujuca cto vse varujut u nih v magazinak, da etot paren ranse bil voram, on daze po policii tegalsja za varavstvo, No on krasivuju loz napisal tipo pradavec cut ne vsego i postroil babe glazki i on uze rabotaet...

Z

A Aina 07.11.2010

Un angļu valoda arī briesmīga. Trīs teikumos saskaitīju vairākas kļūdas, pamatskolniekiem varētu būt lielāka nojēga. Nevajag plātīties, ka pārzini 4 valodas, jo izskatās, ka tās zināšanas aprobežojas ar sarunvalodu.

L Liene 08.11.2010

Ak, dievs! Ja savā dzimtajā valodā cilvēks katrā vārdā pieļauj vairākas kļūdas, par tad brīnās, ka nepieņēma darbā! Es arī neņemtu pat par apkopēju! Turklāt izkalusās, ka dāmīte ir visai parupja un ar latviešu valodu arī tā pašvaki!

R Rolii 12.11.2010

Sveiki, šeit ir pilns tirgus ...
Kur Jūs ieguvāt, ka viņa ir krievete????
Es jums saku, tas ir Google tulkotājs, un jūs šeit muļķības rakstat...Zanna SUPER...

M MMV 19.09.2011

Cienījamā Žanna! Neskatoties uz to, ka jums jūsuprāt ir lieliskas valodu zināšanas, ieklausieties cilvēku padomos u n neuzbrūciet, ja Jums tomēr nav taisnība. Ir jāpieņem patiesība! Jums ir nereāl kļūdu skaits, gan krievu valodā, gan latviešu valodā, bet to, ko Jūs uzrakstijāt angliski es vispār nevaru aptvert! To es Jums varu apgalvot kā kvalificēts lingvists! Un valodu zināšana neatbrīvo no pareizrakstības ievērošanas!

Esiet pieklājīgāka, Jūs taču taisījāties strādāt par pārdevēju! Pieklājība ir pārdevēju visaugstāk vērtējamā īpašība.

Ar cieņu,
MMV