www.sudzibas.lv Cubus Eiro kurss

Cubus - Eiro kurss

Iegāju apģērbu veikalā Cubus t/c Alfa. Nepietiek jau ar to, ka nekvalitatīvo Ķīnas preci tirgo par kvalitatīvās preces cenu, paskatījos uz cenu latos un eiro. Ja preces cena Ls bija 19.90, tad eiro 16.90. Kas tad tas par kursu?!!!! Pēc LB vajadzētu būt ~ 14 eiro. Kur skatās PTAC?

J

J Jānis Ozols 14.03.2012

Nokļūdījies
Ja LVL bija 19.90, tad EUR bija jābūt 29.90
Ja EUR 16.90 bija pareizā cena, tad bija jābūt LVL 11.90

R rupuchnieks 17.03.2012

Tas, ka mūsu veikalos var nopirkt ķīnas preci, par ieropas cenām, nav nekāds jaunums, diemžēl, lielākajā daļa veikalu, tā tas ir, tāpēc iesakau maksimāli, protams cik nu katarm tas iespējams, drēbes, apavus pirkt vai nu Anglijā vai Vācijā, pilnīgi cita kvalitāte un cenas diži neatšķiras no mūsējām, citreiz gadās pat lētāk.

M montegna 19.04.2012

Cubus vairs neieperkos jau labu laiku- prece vairak līdzinās lieloto apģērbu veikalos nopērkamajai- konkrēti sievietēm domatā. Vīriešiem vel šis un tas butu normals atrodams, bet nu sieviešu nodaļa- es teiktu pamatīga stila katastrofa par neadekvatu cenu.