O Only 26.09.2003

Tieši tā, man arī vienu reizi tā gadījas ar džemperi!!! Un naudu neatgrieza;((

O Olga 17.12.2003

suka

D didy 28.01.2006

man arii taa ir bijis!bet mana draudzene to pamaniija un es samaxaaju atlaides cenu!:)

L Laila 29.03.2006

Lai arii kaa man patiik Cubus, jo tur ir ljoti smukas vesinjas :))) un paldies dievam, liidz shim veel nekas taads nav gadiijies! un es gan nedomaaju, ka taa ir kkaada izstraada kraapshanas sheema, bet gan maybe vnk kkaadas jauninjas paardeveejas vai arii te raksta taadi, kam Cubus nepatiik vai arii vnk shos komentus raxta no citam firmaam! bet man ir tiiri vienalga, jo Cubusa tiesham ir smukas dreebiites! arii Bik Bok ierullee!!! :))))

V Vita 10.10.2006

Šī sistēma Cubus veikalos darbojas jau no pašiem pirmsākumiem. Iepērkos Cubusā no pirmās dienas, no pieredzes varu teikt tikai vienu - esiet modri un jūs neapčakarēs! :)

M me4injaa;) 01.12.2006

cubus rulzz:)eu varat pateikt kur atrdodas veikals bikbok:)

R regiina 03.01.2007

Cubus nekraapj cilveekus patiešām tā var gadiities kaadai jauninjajai, bet tas nenozimee kad ir iestraadaata kraapshanaas sheema...

A anna 02.03.2007

Nu nezinu gan... Cubus veikalos iepērkos jau daudzus gadus, pārdevējas vienmēr ir ļoti laipnas un izpalīdzīgas, turklāt bieži pašas man pastāsta, kas ir izdevīgāk. Kad no plaukta biju paņ;emusi 2 topiņus, pie kases pārdevēja ieminējās, ka pērkot šos 2 topiņus, trešais nāk par velti...un speciāli aizslēdza uz brīdi kasi, pie kuras pirkos, lai varu izvēlēties trešo topiņu. Arī cenas vienmēr izsit pareizās...

M mazinjaaa 21.05.2007

manji vnk. nekad nawa apsmaaukshi un tuus kurus apshoc... gadiijusies nemaakuliiga pardeveeja...!!!

P pecinja 02.07.2008

Man pie maajaam ir Cubus:)
Ja kljuudaas tad tikai uz labu-pirku dzemperi uz atlaideem un uz cenas bija raxtiits 8, 99[iemprieksh maksaaja 16, 99], bet iesita kasee par 5, 99:)
paardeveejas vnm laipnas un smaidiigas:)
vnm izpaliidz:)

I idiots 28.07.2008

sadirsts, ej ieskrienies stulbaa caca ar savu bik bok meeslu bljedj

B Baiba 30.07.2008

Par laimi ar mani tā vēl nau noticis.Bet ja notiktu itkā es parasti pamanu..un skatos uz cenu...Ir vecā cena un ir atlaides/Es veco cenu nemaksaatu.Jūtu līdz tos cilvēkus kuri ir apšmaukti..!Sākšu vairāk skatīīties uz drēbju cenām.!Vecajā un jaunajā.!:)*

Z zane 10.10.2008

Pati straadaaju cubus un mums taapat nebuut nekaada labuma, ja kraaptos shaadaa veidaa! Vienkaarshi nocenoto prechu markjeejums meedz atlipt, un ja pie kases ir citas nodaljas paardeveejs, vinjsh varbuut tik ljoti nepaarzin visas atlaizhu preces citaas nodaljaas un taa var gadiities! Un arii ieskeneejot preci kasee paraadaas plnaa cena, tikai peec tam mees reekjinam atlaidi, taadeelj dazhiem varbuut liekas, ka vinjiem censhas paardod preci par pilno cenu!
Un ja arii ir gadiijusies kaada kljuuda - mees vienmeer atgriezham naudu! Un arii preces mees apmainam, ja r gadiijies braakjis!

M Mylie 30.10.2008

Idiot, Bik Bok nav nekāds mēsls.

S sausmas 30.10.2008

ir gan! heheheheheēēēēēēēē

č čiepa 03.02.2009

piedodiet bet nu tiesham ir ari tadi pirceji kas parlime tas atlaides uz neatlaizu precem! es domaju ka jus piekritisiet ka visam vnk nav iespejams sekot lidzi!

Vispar pirms sudzeties padomajiet par to ka tas ir iespejams vienigais veikals Latvija kas shita nak preti. Un ka jau teica Zane, pardevejas ta jau uztaisa minimalu cenu ja precei ir brakis, atgriez naudu ja prece neder un ari apmaina!!
ne visos veikalos tas ir iespejams !!

P Patrīcija 10.02.2009

jūs te runājiet par krāpšanu, bet kā ar pašu apģērbu kvalitāti?
man vēl nav nedēļa nopirktajām biksēm un viņām audums ir vienkārši izšķīdis/izdilis!
Čeka man arī vairs nav, naudu jau nedabūšu atpakaļ! Sviests kautkāds.. :|

L Luna 07.04.2009

Hmm.. Cubus rulle.! tas ir viens no maniem mīļākajiem veikaliem`.!
tur ir gan labas drēbēs gan pārdevējas labas`.!
tak 4to beidzat te pļūtīt`.!

J janis 22.04.2009

Cubus ir veikals kurā pastāvīgi iepērkos jau vairākus gadus un varu teikt droši - nu tur krāpšana točna nav! Visiem jau var gadīties ar tām cenām un visādiem citādiem elektroniskiem brīnumiem!

M MARINA 22.04.2009

VAKAR IEPIRKOS CUBUSA, MOLA...APKALPOSANA VIENREIZEJA, NEAP, ELOJAT PARDEVEJUS...VISI MES ESAM TIKAI CILVEKI