www.sudzibas.lv Cubus Ražo krūšturus tikai līdz C izmēram

Cubus - Ražo krūšturus tikai līdz C izmēram

Mani ļoti neapmierina tas, ka CUBUS ražo krūšturus tikai līdz C izmēram. Man ļoti patīk veļa, kuru viņi ražo, bet tas, ka viņi nevar saražot lielākus izmērus man nav pieņemami. Vai kādai arī tā ir?

A Arnis 06.02.2008

Štrunts ar krūšturu trūkumu, iepazīsimies!

L LiānaLastovkina 13.02.2008

Manas krūtis ir tik "gigantiski lielas" ka man vajag vismaz F izmēru.

G GaGaGa 26.03.2008

Cubus tak neražo krūšturus! Padomā loģiski! No Norvēģijas visu ved...

L LOOL 11.08.2008

Bet man ir divi kruushturi no Cubus, abi 80D izmeera !! :D

Z zane 10.10.2008

shobriid ir pieejami arii E izmeera kruushturi! tikai biezhi gadaas, ka tos visus izpeerk, reizeem pat viens pirceejs, jo tie nav 10 eksemplaaros.

K kristīne 30.11.2008

piekrītu "Gagaga"!
nesaprotu kā vispār var sūdzēties par to ka Cubus ražo krūšturus tikai līdz c izmēram??? ir taču speciāli veikali, kur var iegādāties tikai apakšveļu!
Anna?????

L Luna 07.04.2009

Amm.., jā cubus ražo ļoti labu apakšveļu`, bet ar tiem krūšturiem gana ir problēma`.! protams es tur varu atrast savu izmēru`, bet tie kas nevar iesaku iet un pirkt no Lindex'sa jo tur ir gana lieli izmēri gan skaisti krūšturi.! :))

L labaroka 05.10.2012

Un kā ir ar Z izmēru ?