Cubus - luurikji

shodien, ieskr'eju veikal'a CUBUS ar domu beidzot vasarai ieg'ad'aties kletu un saskaaros ar pavisam nepatiikamu situaaciju. T'a k'a kab'ines ir viena atdal'itas no otras ar aizkaru, k'ads mani speeja apluureet no galvas l'idz kaajaam kailaa veidaa. Darbinieki diezk'adu interesi par sho atgad'ijumu neizr'ad'ija lika gaid'it stundu, liidz ieradiisies persona, kas tiekot pie noveeroshanas kameru materi'ala. Kad 's'i mistisk'a persona ierad'as, izr'ad'ij'as, ka kamer'a redzamais neesot kvalitat'ivs materi'als un neko izprint'et neizdo'soties. D'ivaini lik'as ar'i fakts, ka mani pat neuzaicin'aja 'so ierakstu apl'ukot, t'atad pashlaik man ir saj'uta, ka tiek sl'epts vi'niem zin'ams cilv'eks, varb'ut pat veikala p'ardev'ejs, vai taml. Katr'a gad'ijum'a juutos mor'ali izmantota, net'ira.Paldies par to...paldies par bezgala lielo atsauc'ibu.Pui'si...uzmniet savas meitenes no svesho ac'im!!!Meitenes...ticiet man saj'uta ir pret'iga.
Situ'aciju v'el pret'igaaku padara fakts, ka blakus CUBUS veikalam atrodas skola un jaunaas meitenes bieshi savu kabatas naudu teeree lupataam, iegaadaataam tieshi shajaa veikalaa...tikpat labi manaa vietaa vareeja buut kaads skolasbeerns, un kaa jums shkjiet, vai beernam nerastos moraala trauma, redzot, ka kaads aiz aizkara pret'igi ir apluukojis taa nevainiigo 'kermeni dazhaadu sleeptu motiivu vad'its.fui...

Z

Komentāri (15)

J janis 13.07.2010

bet paskatieties no labaas puses... juuu tad laikam aesat tik skaista ka puisis vai... nespeeja neko sev izdariit lai nepaskatiitos uz jums... :D

. ...................... 14.07.2010

Jūs nogērbāties kaila lai uzmērītu kleitu?? Domāju ja bijāt apakšveļā tad tur nav ko redzēt jo pat pludmalē ir kas vairāk:)

K Katrīna 14.07.2010

Cubus tiešām vajadzētu padomāt par normālām kabīnēm. Tas pats ir Bik bok veikalā. Kārtīgi aizkarus aizvērt nav iespējams un vienmēr kāds vīrietis grozās pie kabīnēm, nepatīkami. Man patīk NewYorker kabīnes, super! Man tas ir svarīgi, lai neviens uz mani nelūrētu, tādēļ šādos veikalos neko nemēru... un arī nepērku..
Manuprāt tas ir nepareizi, kā veikala personāls pret tevi izturējies. Ja nemaldos arī lūrēšana ir sodāma.

M Māmiņa 15.07.2010

Zatler ko tu tur runā, neesi sajaucis adreses, nepatēmu galigi, izskatas ka pats esi tas lūriķis...ja ta vari izteikties.

N nathingspecal 15.07.2010

nomierini matus ko cepies...zatler, ko darit ka ir tādi lūriķi, ...jabut uzmanigākai:D

S special 15.07.2010

no serijas bertrups...:DDDDD, pie sienas un nošaut tad jau neesi zatlers bet hitlers:DDDDDDDDD...

S special 15.07.2010

:D tas jau ir labāk, tomer tev piemit humors, forši:D

C coco 15.07.2010

jā nav foršas tas kabīnes...:(

S soundcheck 16.07.2010

Bet kāpēc jūs neizsaucāt policiju???
Tagad JŪSU bezdarbības dēļ šie cilvēki turpinās savas noziedzīgas darbības un drīz kādam skolasbērnam tiešām var rasties morālā trauma, izmantojot pielaikošanas kabīni šajā veikalā!

D Dīī 16.07.2010

man arī tāds pats gadījums bija. tikai uz mani lūrēja veikala apsardze [sieviete!] cubus veikalā tērbatas ielā. vairs tur neeju, ļoti nepatīk.

D d 18.07.2010

Mazie bērni!

A A 20.07.2010

Zatler! ar tevi notiks kkas slikts...

N non_existent 30.08.2010

nu nez, man par Cubus veikaliem jau vairākus gadus ir konkrēts viedoklis..tas gan bija pirms vairākiem gadiem, bet toreiz no drošiem avotim uzzināju, kā Cubus iepērk drēbes..uz svara!!! Un principā uzliek cenu, kādu grib, tā vismaz man toreiz cilvēks mācēja teikt, cik tur patiesības, es, protams nezinu, apgalvot 100%-īgi nevaru, ka tā patiešām ir (lai gan tās šmotkas tiešām izskatās trakāk nekā humpalas), bet kopš tā laika šajā veikalā neiegriežos un man nav neviena apģērba gabala no šī veikala..nu piedodiet, drēbes uz svara, tas jau nu ir par traku..kā tādas humpalas, un kas tad tur var būt no kvalitātes???tā ka spriediet paši, bet lai es maksātu par biksēm, piemēram, 15 latus, kas principā sanāk, ka ir no pirksta izzīsti, nu atvainojiet..

E edijs 29.10.2010

@ Non_existent. Cik ta slims ir tavs komentars?

I inga 21.07.2011

pilniigi noteikti neko tur nepeerk uz svara :D to nu es varu teikt droshi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes