Creditreform - Ieteikums

Es ieteiktu mums visiem kuri ir ņēmuši naudu, un nav varējuši laikus atdot, un tagad esam tikuši šajā noziedzīgajā iestādē, un kuri pat nemāk runāt pa telefonu, bļauj un kliedz uz mums nezinot patieso stāvokli valstī, vienreiz iet un meklēt cilvēktiesības pret šo iestādi kura visādu likumus pati ir izdomājusi un šantažē cilvēkus. Tur strādā pēdējie liekēži un maitas, kuri neko no dzīves nav sapratuši, tikai saldi gulēt, ēst un lamāt cilvēkus, un daudzi cilvēki pat ir darījuši galu dēļ šiem izdzimteņiem. Mīļie tautieši, nepadosimies viņiem, bet turēsimies un runāsim ja ir iespējams, pat tiesā. Vai tiešām Latvijas valsts par kuru mēs stāvējām barikādēs nepieņems taisnīgus likumus? Jā, kas ir ņemts, tas ir jāatdod, bet ne tādi procenti ko viņi uzliek.Lai Dievs jūs visus stiprina kuri ir nokļuvuši šajā sātana bedrē!

O

D Daiga 21.10.2011

Ak Dievs, mums ir pazudis viens pacients Tvaika ielā un tieši ar niku sauliite.Šķiet šī komentētāja sauliite ir tieši mūsejā.Sauliite tavas maajas Tvaika ielaa Tevi gaida!!!

F feja 25.10.2011

Mīļie komentētāji, ko Jūs viens otru graužat un nonieciniet. Neviens mēs nevaram paredzēt, kas notiks rīt vai parīt. Kredīts kadam bija kā neliels risinājums savu vajadzību nodrošināšani, tā ir Maslovas piramīda. Es, šeit nerunāju par krāpniekiem un apzinātiem nemaksātājiem. Vai te ir kāds, kurš kredītu ņemtu tāpat "Ponta pēc", jo tas ir tagad moderni? Alga katram ir tāda kāda viņa ir, un šodien ir redzama patiesā realitāte, ka kāds no mums nevar izpildīt savas saistības pret kreditoru. Naids un īgnums, kapēc tas vajadzīgs? Palīdziet ar padomiem un iedrošiniet cilvēkus risināt problēmas.
Un tagad pa tēmu - kā jau daži lietotāji ieteica, atkārtoti iesaku pastudēt Civillikumu un Krimināllikumu (LR Civillikuma 2369. pants, 2307.pants, 2304.pants, Kriminālikuma 183. pants, 218.pants) . Pievērsiet uzmanību, vai Jums ir piestādīts atsevišķš rēķins ar PVN, sniegts detalizēts skaidrojums par izveidojušo parādu. Ja ziniet savas tiesībasun un neesat ļaunprātīgs nemaksātājs, Jums nav jābaidas no tiesas.
Un visbeidzot nevēlos ne aizstāvēt ne pārmest "Credītreformai", bet kādam ir jādara tas melnais nepatīkamais darbs kā naudas piedzīšana (ne jau visi darbinieki tur it tik degradējušies), bet visu var panākt ievērojot ētikas principus un strādāt normatīvo aktu ietvaros. Uzņēmums peļņu var nākotnē gūt nevis no patērētāja naivuma (likuma nezināšanas), bet stādājot stingri vadoties pēc likuma. Esam lojāli un iecītīgi viens pret otru, un katram diena būs nedaudz jaukāka un gaišāka. Lai Jums visiem veicas un novēlu Jums jauku dienu!:)

I iista latviete 26.10.2011

sauliite izklausaas peec iignas un nedabuujusas vecmeitas jeb vecenes... un pat ja kaadaa briinumainaa kaartaa ir kaads tik mazohistisks viirietis vinjai blakus tad lai Dievs staav vinam klaat! taa turpinaat sauliit - varu dereet ka tevi ieniist nu jau loti daudzi normaali cilveeki!

! !!! 27.10.2011

Atkal jau bombardē no šīs iestādes! Telefona nr.26515199! Naudiņu maizītei jāpelna!

M m 27.10.2011

C cina 07.12.2011

C cina 07.12.2011

L Liga 23.12.2011

Iemčities tacu atbildet par sadarito! Nosledzat ligumus, izmantojas pakalpojumus, kapec citiem ir jadoma par jusu problemam?! Ja esat bezatbildigi un necienat ka jums nak preti un es zinu ka Creditreform nak preti un dot iespeju maksat pa dalam - nu tad jus esat ... neesat gudri! Bet tagad portala apvainot kadu, es atvainojat, jus cienita Elīna, pazeminojat tikai sevi un uzradat tikai savas izglitibas limeni!