Creditreform - Ieteikums

Es ieteiktu mums visiem kuri ir ņēmuši naudu, un nav varējuši laikus atdot, un tagad esam tikuši šajā noziedzīgajā iestādē, un kuri pat nemāk runāt pa telefonu, bļauj un kliedz uz mums nezinot patieso stāvokli valstī, vienreiz iet un meklēt cilvēktiesības pret šo iestādi kura visādu likumus pati ir izdomājusi un šantažē cilvēkus. Tur strādā pēdējie liekēži un maitas, kuri neko no dzīves nav sapratuši, tikai saldi gulēt, ēst un lamāt cilvēkus, un daudzi cilvēki pat ir darījuši galu dēļ šiem izdzimteņiem. Mīļie tautieši, nepadosimies viņiem, bet turēsimies un runāsim ja ir iespējams, pat tiesā. Vai tiešām Latvijas valsts par kuru mēs stāvējām barikādēs nepieņems taisnīgus likumus? Jā, kas ir ņemts, tas ir jāatdod, bet ne tādi procenti ko viņi uzliek.Lai Dievs jūs visus stiprina kuri ir nokļuvuši šajā sātana bedrē!

O

S Sauliite 21.10.2011

Lai viņus pasūtītu labi tālu, man būtu jānolaižas līdz viņu līmenim, tāpēc ar labāk izvēlos tikai izsmieties par viņiem! :D

S Saulītei 21.10.2011

Sauliite, lai tev veicas!

D Daiga 21.10.2011

Sauliite pati ar sevi sarunājas, pilnīgs sviests!Zoss

C Cilvēksmīļais 21.10.2011

Sauliit, arī man Tu par sevi radīji sliktu iespaidu. Nolaidies, lūdzu, no saviem augstumiem uz zemes un paskaties visapkārt. Vai es kaut vienā komentārā minēju, ka gaidu palīdzību, ka necīnos vai nerisinu problēmas vai ka taisos neatdot parādu? Kā var spriest par cilvēku, viņu nepazīstot, nezinot par reālo situāciju? Tur jau ir mūsdienu cilvēka vislielākā problēma- uzskatīt, ka viņš ir visgudrākais, vispareizākais, ar viņu jau nekad tādas lietas nenotiks utt. Es vēlējos tikai, lai ieklausās manī, ka ne visi ir ļaunprātīgi nemaksātāji, jo visus nevar mērīt ar vienādu mērauklu... Jābūt CILVĒKIEM!!!

S Sauliite 21.10.2011

Cilvēks Mīļais, kas Tevi atkal neapmierina? Tu pats izvēlējies visus vispārinātos komentārus uzskatīt kā tieši Tev domātus. Nevienā brīdī neesmu Tevi par ļaunprātīgu nemaksātāju nosaukusi, es "piesējos" tikai tam, ko pats biji uzrakstījis (par to, ka ienākumi nav stabili, bet tik un tā ņēmi kredītu, zinot, ka iespējams neatdosi laikā). Par Tevi spriedu tikai no tās informācijas, kuru pats atklāji, nav mana problēma, ja kādu svarīgu sīkumu aizmirsi pieminēt.

C Cilvēksmīļais 21.10.2011

Ja uzmanīgi lasīji manu 1. komentāru, tad tur bija rakstīts laba alga, t.i., stabils darbs. Ceru, ka Tu mani nevainosi pie tā, ka Latvijā ir krīze utt. Tikai tāpēc samazinājās mani ienākumi. Kas es esmu gaišreģis? Es varu vainot sevi tikai pie tā, ka aizņēmos- prāta aptumsums -, jo gribēju, lai manas ģimenes locekļi dzīvo kā cilvēki. Dzīvo vienā savā dzīvoklī. Vai tas ir par daudz prasīts - dzīvot normālu CILVĒKA dzīvi, nevis eksistēt?Ir tāds teiciens - paēduši neēdušu nesaprot un nesapratīs. Ceru, ka zemtekstu sapratīsi, jo runa nav tikai par zupu. Man nav bagātu vecāku, nav mežu...Strādāju divos darbos, pat virstundas, neatsakos no papilddarbiem. Tā par nekā nedarīšanu man nevar pārmest...

S Sauliite 21.10.2011

Pirms tam jau noskaidrojās, ka pie krīzes Latvijā vainīga esmu es! :D
Kāpēc visu tik personīgi uztver? Nu nepārmet Tev neviens neko! Teiciens šoreiz bija nevietā, jo arī man nav bagāti vecāki, neviens dārgus īpašumus ar neuzdāvināja. Es ar labprātāk tagad palielinātu savu ģimeni un priecīgi ar bērnu auklētos, tomēr es to nedaru, jo nevaru šobrīd nodrošināt vēl kādam cilvēcīgu dzīvi, un nevēlos arī likt nodokļu maksātājiem uzturēt bērnu. Žēl, ka krīze arī Tevi ir skārusi, tomēr nejutīšos es vainīga pie tā, ka finansiāli krīze man neko nav mainījusi.

S Saulītei 21.10.2011

Forši, man patīk tavs cīņasspars! Sauliite, turies!

C Cilvēksmīļais 21.10.2011

Vai tad, Saullit, es Tevi vainoju savās problēmās? Vienkārši ar saviem apgalvojumiem nevajag visus bāzt vienā maisā. Cilvēki ir dažādi, atzīstu, ka ir ļaunprātīgie nemaksātāji, kas sagrābās nezin cik kredītus, sapirkās nezin cik īpašumu, tagad te vaimanā. Ir arī tādi, kam ir, bet parādu neatdod. Mans aicinājums bija, ka jāizvērtē katra individuālā situācija, kā viņš nonāca nelaimē, ceļi un mērķi taču katram bija dažādi. Protams, parāds nav brālis- tas agri vai vēlu būs jāatdod, bet, ja man būs jāizvēlas - nomaksāt kārtējo ikmēneša maksājumu vai pabarot bērnus, tad, protams, es izvēlēšos otro variantu. Atbildība pie esošās situācijas jāuzņemas arī valdībai un 100 gudrajām galvām. Tikai jocīgi - mazos kredītņēmējus trenkā, terorizē, bet pazūd valstī miljoni bez pēdām. Nav vainīgo, neviens par to neatbild, tiesās arī neko nepanāk. Protams, mēs te, lai arī ko rakstītu, šo problēmu neatrisināsim. Mans uzdevums šoreiz biju Jums, lasītāji un rakstītāji, likt padomāt un saprast, ka ne visi, kā varbūt viena daļa domā, nav ļaunprātīgie nemaksātāji, bet vienkārši ir tādi, kas nonākuši bezizejas situācijā, ka viņiem vienkārši nav ko maksāt.

C Cilvēksmīļais 21.10.2011

Arī ieteikums kredītpiedzinējiem - attieksme runājot pa telefonu - ir zem katras kritikas. Es saprotu, ka arī tā Jūs pelnāt savu maizi, bet tie procenti - vai tie ir vienmēr adekvāti? Vai Jūs problēmu atrisināsiet, zvanot un terorizējot kaimiņus, kolēģus, darbadevēju? Ja parādnieks pēc Jūsu zvana paliek bez darba - ko nu? Visu var sarunāt, jo parāds agri vai vēlu būs jāatdod, bet visu var nokārtot cilvēcīgi, otru nepazemojot! Diemžēl pagaidām likumi ļoti maz regulē šo jomu.Atliek paļauties uz cilvēka godaprātu un sirdsapziņu.

D Daiga 21.10.2011

Redz kā ir laikam jau tā sauliite ir izlaista, garkājaina, blonda zostiņa, kas strādā creditreformā. Jo palasot liekas, ka cilvēks ir atsaldēts un nejēdz, kaa ir dziivot, kad esi paņeemis kreditu gribi viņu atdot, bet esi palicis bez darba.

S Sauliite 21.10.2011

Nauri, gribi teikt, ka es esmu "atsaldēta" tikai tāpēc, ka neesmu ņēmusi kredītus, lai iegādātos lietas, kuras nevaru atļauties? Pirms kredīta ņemšanas vajadzēja padomāt par to, kā kredītu varēsi atdot, ja darbu zaudēsi, nevis tagad vainot piedzinējus pie tā, ka viņi savu darbu dara!
P.S. Tev naids pret garkājainajām blondīnēm, tāpēc, ka neviena tāda pat uz Tavu pusi nereizi nav paskatījusies (nu ja nu vienīgi, lai nosmietos)?

S Saulītei 21.10.2011

Skaties, ko tie nelieši ar tevi ir izdarījuši! Nudien čakli cilvēki, ne tikai uz kredītu ņemšanu, bet uz sūdzību rakstīšanu arī.Teicu, lai tu viņus pasūti tālāk, jo citu valodu tie nesaprot.

D Daiga 21.10.2011

Nē zini, neviss blondīnes uz mani neskatas, bet es uz viņām. Jo neesmu tik zemu kritis lai ar tādām slampām tiktos. Ar Tevi jau laikam neviens netiekas un ja tiekas, tad avīzi uz tava ģiimja uzliek!

S Sauliite 21.10.2011

Saki, ka visas blondīnes ir slampas.. Tev nu gan dzīve grūta, jo Latvijā cilvēkiem ir paradums blondiem dzimt!

M Maira 21.10.2011

Pirmkārt labvakar visiem! Palasīju komentārus un kārtējo reizi nonācu pie secinājuma, ka dēļ tādām padibenēm kā šī Saulīte man ir kauns, ka esmu latviete. Lūk šī Saulīte ir tā, kas būtu jāizsūta kā tas notika pagājušā gadsimta četrdesmitajos gados. Neviens cilvēks nav tiesīgs tik ļoti nokritizēt otru, tāpat mācīt kā, kur un ko viņam pārdot. Tu Saulīte nevienam neko neesi devusi un pirkusi, lai ieteiktu ko pārdot. Jā kredīts nav brālis, bet neviens kurš to ir ņēmis to nav darījis no laba prāta, jo Latvijā cilvēki ir tik tālu novesti, ka pašiem to negribot ir ievilkti šajā nelaimīgajā kredītjūgā. Jā nebija jāņem kredītus, bet cilvēki grib ēst un pabarot bērnus un kas ir slimi grib nopirkt zāles un aiziet pie ārsta, jo cilvēks grib dzīvot, nu gluži kā Tu balamute Saulīte, kas šeit izveidojusi desmit nikus un aizstāv pati sevi. Protams, ko gan citu gudrāku varētu izdomāt Saulīte, kas pēc visa spriežot ir zemas kultūras līmeņa cilvēks, bez krietnas izglītības. Un to, ka viņa ir Creditreforma vai citas neliešu un šantāžistu bandas kantora darbiniece, tas pat mazam bērnam ir saprotams. Bija darīšana Creditreformā un tad es redzēju kādas padauzas tur strādā, gari nagi, izlaisti netīri mati, nenotīrītas kurpes, nu kā no Čakenes tā uz Creditreformu, bet vakarā kārtējā reidā, bet jau uz Pērnavas ielu. Nu ja strādā Creditreformā, tad jau jāpiestrādā par ieleni, jo viņu algas jau atkarīgas no norieto un iebaidīto cilvēku skaita, bet ja šīs padauzas pasūta trīs mājas tālāk, tad jāiet vien tur ir, jo tad Creditreforms aldziņu nemaksā. Es pat uzskatu zem sava goda vispār kontaktēties ar tādiem padibeņiem kā Saulīte, jo skaidri redzu, ka viņa ir slima uz galvu un nesaprot to, ko nozīmē būt bez darba un bez iztikas līdzekļiem. Vai nu veca meita uz kuru neviens pat virsū neskatās, vai sieviete, kura cieš no seksa trūkuma, jo neviens viņu neapmierina un uz tā pamata sācies dzemdes trakums, kas dod arī sekas uz smadzenēm. No visas sirds Saulīte novēlu Tev palikt bez darba(te es domāju pamatdarbu, nevis Čakeni), palikt bez pārtikas un bez mājokļa un tad Tev varbūt pieleks, kas īsti ir dzīve.

S Saulītei 21.10.2011

Beidz ņemties ar šiem kolhozniekiem, iesākās ar sūdzību par kredītņemšanu, beidzās ar personīgiem apvainojumiem.Ja kas, es arī kredītņemšanu un iešanu uz pagastmāju pēc pabalstiem uzskatu par ubagošanu, kas ar latvietību nav savienojama, ko tagad teiksiet?Būtu kaunējušies, ka esat ubagi, vairāk nekas.Veiksmi Sauliitei cīņā pret melnajiem zirdziņiem!

M Maira 21.10.2011

Saulīt nu beidz pati sevi aizstāvēt.GODA VĀRDS BANĀLI JAU PALIEK!!!

D Daiga 21.10.2011

Sauliite aizver savu smirdīgo jebaļņiku! SMIRD!!!

M Mareks 21.10.2011

Nu ko es varu pateikt, laikam jau sauliite ir kaut kaada kaarteejaa sūkātāja, kauns par tādiem cilvēkiem mūasu starpā