Creditreforma - Parāds

Labdien! Kļuvu par Bite Latvija klientu pateicoties reklāmai, ka telefons pa brīvu slēdzot līgumu uz noteiktu laiku. Tā nu es izdarīju, protams telefons noplīsa vēl pirms termiņa beigām Bite Latvija viņu neņēma samainīt, jo redziet viņš saskrāpēts esot, nu tas tā. vairākas reizes zvanīju lai mani pārslēdz un citu pakalpojumu jo šo numuru vairs neizmantoju, nu tīri lai ir kāds mazais pieslēgums lai nav jāmaksā tās līguma saistības pa telefonu. Tad iestājās klusums no viņiem, ne rēķinu nekā, pēc 3mēnešiem atnāk man rēķins pa trim mēnešiem nu bite15 pieslēgums bija, tas ir 15X3, bet šo numuru neizmantoju nu jau tos trīs mēnešus, protams jau līgumsods uzrēķināts 45ls apjomā. Tas bija vienkārši rēķins un pēc 15dienām jau man atnāk vēstule no Creditreform, atkārtots brīdinājums un tūlīt nodos tiesā, kaut gan nekādus brīdinājumus nebiju saņēmusi ne n o Bites, ne no creditreformas. zvanīju uz Creditreform un jautāju kur iepriekšējais brīdinājums, viņi man atbildēja, ka tās nav viņu problēmas ka pazūdot vēstules. Protams pie maniem bites līgumsodiem vēl 50ls pieskaitīja Creditreforma par parāda piedziņu. Nu vispār murgs.

I

L Līga 21.10.2010

Piekŗītu!Aizejot Uz Biti aslēgt līgumu, izradas, ka vajag, līdzi atmaksātu rēķinu no bankas!!!Vāks kaut kāds, ka lai no viņiem tiek vaļā!!!Telefons jau sen ir izmaksāts!!!

B Biruta 21.10.2010

Piekriitu!Man ar Biti bija taapat, 2 gadu termins beidzas, filiaalee lauzu liigumu, puisis teica, ka viss ok!
Pec kadiem 3-4 men atnaaca veestule no Creditreform, ka kaut kas nav damaksaats un tagad soda% ir veel lielaaki par nedamaksato summu!BET!!!No Bites nebiju sanjeemusi vairs nevienu reekinu, nevienu atgadinajumu vai bridinajumu! TAS IR VINU KOPEJAIS SKAISTAIS BIZNESS!!! Esat loti uzmanigi ar Biti!

K Klients 16.11.2010

Pareizi! Man ari tada pasiproblema, bet es neko nemaksaju Creditreform, es zvajuju viniem, un Bite galven ofisa biju- vini smaida un pateica- ne nu viss kartiba...mes nezinam ka ta sanaca...bet jums vajag samaksat Creditreformam un mums ari( bet tiesibas- ja mes parada Creditreformam- mes maksajam Cred-am un Bite nemaksajam), bet Bite neko nepateica. Un lidz sim bridim vini neko neuztaisijat. Nekad neiesu uz Bite!!!
(piedod par latv.val)

P Pēteris 30.11.2010

Ja creditreform iesniegs prasību tiesā tad viņi neko nesaņems, nekad viņiem neko nemasāju un jums neiesaku.