www.sudzibas.lv CreditReform Parāda piedziņas izdevumu segšana

Creditreform - Parāda piedziņas izdevumu segšana

Sveiki! Man ir radusies nepatīkama situācija. Laiku atpakaļ biju LMT klients un biju aizmirsis nomaksāt par pakalpojumiem no kuriem atteicos, pagāja vairāki mēneši un raksta nevis mans kreditors LMT, bet gan creditreform, ka esmu viņiem parādā un, lai nomaksājot arī parādu LMT. Nomaksāju visu LMT parāda summu LMT kontā, bet creditreform pieprasīto summu nenomaksāju, jo neuzskatīju, ka man tas būtu jādara, jo ar viņiem nekādus līgumus neesmu slēdzis. Tad atkal mani traucē creditreform ar vēstulēm, ka esmu viņiem parādā, atzvanīju viņiem un teicu, ka LMT parādu esmu nomaksājis un LMT pret mani nekādu pretenziju nau. Creditreform operatora neapmierinātā balsī man stingri lika samaksāt creditreform zaudējumus par parāda piedziņu, ja tas nenotiks, tad ielikšot mani "melnajā sarakstā", pretī teicu, ka, ja viņi mani ieliks melnajā, tiesāšos. Un tas notika, vēlējos ņemt kredītu bankā mājas būvniecībai un man bankas konsultante saka, ka esmu "melnajā sarakstā" un viņi man kredītu ar labiem nosacījumiem nevar dot, jo esmu tā saucamais "nemaksātājs". Mājas projekts gatavs, nauda samaksāta par projektu, par vērtēšanām utt...
Creditreform maksāt netaisos principa pēc. Domāju iet tiesas ceļu. Ko Jūs man varat ieteikt,lai tiktu no melnā saraksta laukā? Iet tiesas ceļu un pieprasīt morālo kompensāciju?

Komentāri (7)

B burbulis22 06.10.2016

1. Samaksā tos 14 EUR maksimums vairk pēc likuma viņi pieprasīt no tevis nemaz nedrīkts, ja gribi, lai ātrāk iedod kredītu mājas celtniecībai. Un tad tiesā šos pēc pilnas klopes t.i. morālais kaitējums, tiesas, advokāta izdevumus, kā arī samaksāto naudu. Draugam pirms 5 gadiem bija līdzīga situācija, gāja projām no TELE2 vēl 2006.gadā, 2011 gribēja ņemt kredītu dzīvoklim, šim pasaka esiet mellnajā sarakstā.Šis uzzināja ka bija parādā TELE2 0.10 santīmus, jo esot abonējis viņu pakalpojumus 2 stundas pirms pāriešanas 1 datumā. Šie uzskaitīja viņam 75 Ls soda naudas un par pakalpojumiem. Viņš visu nomaksāja, bet kad iedeva kredītu sāka ar šiem tiesāties. Šie uz tiesu neieradās nemaz. Kā arī noskaidroja ka ja tu pie operātora neparaksti papildus papīru, ka ja nu kas šie drīkst tavus datus nodot 3 personām. Tu drīksti tiesā griezties arī pret LMT. Jo tas ir viņu iekšējais līgums ar LMT, neviss tu slēdzi papildus vienošanos. Uz tā līguma pamata LMT maksā CREDITREFORMAM noteiktu summu par katru parādnieku, lai atgūtu parādu. Vienīgais ko viņi faktiski drīkst darīt, t.i. pazvaīt tev un atgādināt ka tev ir nenokārtotas saistības pret LMT, bet ne pret viņiem un lai tu tos nomaksā LMT, neviss viņiem.

Ventilators 07.10.2016

Man arī kretinē, pēc diviem gadiem atsūtītas vēstules, nav samaksāts par pakalpojumiem. Bija 7€, bija 26€. Galvenais gadiem, nevis, mēnesi pēc tam kad nomaksāts. Vēl joprojām nav maksāts. Gads kā riņķī. Neesmu konsultējies ar juristiem vai vērts tiesāties.

T taisnības meklētājs 07.10.2016

Jā, liels paldies par komentāriem, vērsīšos pie zvērināta advokāta, lai iesaka ko man darīt. Esmu izlasījies pilnu i-netu ar sliktām atsauksmēm par piedzinējiem, nu tas ir "bezspridels" ko viņi dara... Protams, samaksāt tos 10 eiro nav grūti, bet kādēļ man tas jādara, ja civillikumā ir atrunāts pavisam savādāk.

T taisnības meklētājs 07.10.2016

Vai kāds ir viņus sūdzējis tiesā par šādām darbībām un kā tas ir beidzies?

M Makushka 07.10.2016

Palasiet Parādu ārpustiesas atgūšanas likumu. Klientam nav jāslēdz līgums ar parādu piedziņas kompāniju, to dara pakalpojuma sniedzējs.
Parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs kreditora vārdā vai uzdevumā atgūt parādu, ja ir reģistrējies kā komersants vai profesionālās darbības veicējs un saņēmis speciālo atļauju (licenci) parāda atgūšanai.
Parādniekam ir pienākums atlīdzināt parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam radušos parāda atgūšanas izdevumus.
Parādvēstures datubāzes mērķis ir sniegt informāciju trešajai personai, lai tā varētu novērtēt fiziskās personas spēju izpildīt maksājuma saistības.

Parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs veidot parādvēstures datubāzi, iekļaujot tajā informāciju par parādnieku un tā parādu.

Vai ir prātīgi tiesāties, vai samaksāt 17 EUR un izkļūt no datu bāzes???

M ma_la 09.10.2016

Cik, saprotu arī nomaksājot šos piedziņas izdevumus, dati šajās datubāzēs ir aktīvi vel 3 gadus.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes