Creditreform - Ieteikums

Es ieteiktu mums visiem kuri ir ņēmuši naudu, un nav varējuši laikus atdot, un tagad esam tikuši šajā noziedzīgajā iestādē, un kuri pat nemāk runāt pa telefonu, bļauj un kliedz uz mums nezinot patieso stāvokli valstī, vienreiz iet un meklēt cilvēktiesības pret šo iestādi kura visādu likumus pati ir izdomājusi un šantažē cilvēkus. Tur strādā pēdējie liekēži un maitas, kuri neko no dzīves nav sapratuši, tikai saldi gulēt, ēst un lamāt cilvēkus, un daudzi cilvēki pat ir darījuši galu dēļ šiem izdzimteņiem. Mīļie tautieši, nepadosimies viņiem, bet turēsimies un runāsim ja ir iespējams, pat tiesā. Vai tiešām Latvijas valsts par kuru mēs stāvējām barikādēs nepieņems taisnīgus likumus? Jā, kas ir ņemts, tas ir jāatdod, bet ne tādi procenti ko viņi uzliek.Lai Dievs jūs visus stiprina kuri ir nokļuvuši šajā sātana bedrē!

O

S Sauliite 20.10.2011

Nu kurš tad mūsdienās grib taisnību dzirdēt? Vieglā taču ir žēloties par to cik visi ir slikti un ļauni! Un pēc tam "uzgrūst" savu nožēlojamo dzīvi nodokļu maksātājiem!

E Elīna 20.10.2011

Domas var izteikt, bet nevajag palikt par cūku, un domāt ko saka.Jo šī nav vienīgā tēma kur šī saulīīte raksta riebeklības.
Un vēl ja pat esi dzērājs, nevajag domāt ka otram ir kaut kādas pohas, jo domāju ka atšķirībā no Tevis nemaz nezinu kas tas ir.

D Dace 20.10.2011

Sauliit palasot Tavus komentus, tā vien liekas ka esi kāds no šīs creditreform firmas. Neviens parasts, normāls cilvēks otru rupjāk sakot neapdirš tā kā to dari Tu. Šķiet, ka Tev vajadzētu paārstēties.Jo slimo ar galvu.

D Daiga 20.10.2011

Saulīīt vai Tavai mammai izņemot tevi ir bijis vēl kāds spontānais aborts vai tu tāda ģimenē viena???

T ToElina 20.10.2011

Tu esi viena neaptēsta sādžas vecene.Saulīte rullē!Tas ka tev nav bijušas pojas, nav iemesls citus saukt par dzērājiem.Ej labāk gulēt, citādi rītā govis jāslauc, mēsli jātīra, vecim un bērniem ēst jātaisa.

D Daiga 20.10.2011

Tu jau slaucēja pirmā pateici, ka elīnai pohas. Laikam tev otra pusīte nav iedevus tāpēc esi tāda uzvilkta. Un gulēt jāiet tev jo sētnieki agri ceļas.

T ToSolveiga 20.10.2011

Tev maiņa jau beidzās, labi izskalo darba orgānu, un liecies uz auss!

S solveiga 20.10.2011

A Tu ej pērnavas ielā jau Tevi noteikti gaida!

D Daiga 20.10.2011

Oooo šitaa lamaaties. Nu aizveriet tak savas zaunas un vaacaties nafig guleet. Padibeni kas aizstaav creditreformu, buus jau gan lamaaties un apsaukaaties.

T ToSolveiga 20.10.2011

Lai varētu labāk veikt šo procesu, iebāz šļūteni labi dziļi iekšā, otru galu pievieno pie ūdensvada un 5 minūtes ļauj ūdenim izskalot visus mikrobus.Nedod Dievs, rītvakar aplipināsi čakmarijas ielas urlakus, viņi tevi kotletēs samals un suņiem izbaros.

S Sauliite 20.10.2011

Elīn, parādi konkrētu manu komentāru, kur esmu riebeklības sarakstījusi (tas, ka mans viedoklis ir savādāks nekā Tavs, vēl nepadara to par riebeklību!)!!!

Un tas, ka es "nenodiršu" creditreformu vēl nenozīmē, ka strādāju tur, vienkārši es neesmu tāda liekule, lai savās problēmās vainotu visu pasauli, kā to dara lielākā daļa šeit komentējošie cilvēki!!!

M mja 20.10.2011

sauliite nav liekule, bet slims cilvecinjsh, kursh uzskata, ka vinja viedoklis ir pareizakais. vairak mums tadu saulishu lv un visa valsts aizies pa pieskari. stikla kalnu celjam, dargako tiltu pasaule jau praktiski uzcelushi esam. paldies saulit par taviem un tev lidzigajiem labajiem darbiem!
njemot vera, ka lv atrdodas tik ljoti daudz saulites, kuras pat nemegjina iedziljinaties apkartejo problemas, atliek vien novelet visam saulitem- nonakt to apkartejo vieta.

S Sauliite 20.10.2011

Mja, Tu vispār saproti ko nozīmē jēdziens "viedoklis"? Un nosauc kaut vienu iemeslu kāpēc man būtu jāiedziļinās citu cilvēku pašradītajās problēmās? Protams, mirstošam cilvēkam uz ielas garām nepaietu mediķus neizsaucot, tomēr līdzjūtību neizrādīšu cilvēkiem, kuri paši radījuši sev problēmas un nemaz nemēģina rast tām risinājumu! Un ja jau Tev tik ļoti nepatīk mani labie darbi, tad iestājies vai radi savu partiju, kļūsti par deputātu un izved valsti no krīzes un pārvērt to par paradīzi zemes virsū!

M mja 20.10.2011

es ljoti labi saprotu jedzienu viedoklis, bet neizprotu cilvekus, kuri apsesti ar uzmacigu domu, ka vinju viedoklis vispareizakais un vissvarigakais.
bet arguments par partijas izveidoshanu ir zeme metams. acimredzot neesi ar muslaiku politikji rebem iepazinusies, lai ieteiktu tadus slima sunja murgus.
bet eeniivei prieks, ka vismaz nedaudz uzkapu uz varzhacim tavai iedomatajai pashapzinjai. kas zin- varbut, beidzot, ari padomasi, sauliite.

S Sauliite 20.10.2011

Uz varžacīm neuzkāpi, tikai pierādīji to, ka esi viens no tiem, kas tā vietā, lai kaut kā uzlabotu apkārtējo vidi, izvēlas sēdēt mājās un sūdzēties par visu un visiem.
P.S. Kurā brīdī es esmu teikusi, ka mans viedoklis ir vispareizākais un vissvarīgākais? To izsecināji no tā, ka es spēju savu viedokli aizstāvēt neizmantojot lamuvārdus un necenšoties citus aizvainot?

Starpcitu - iemeslu tā arī neizdevās izdomāt?

M mja 20.10.2011

man nav jauzlabo apkarteja vide tava uztvere. es jau to daru, vadot savu firmu un rupejoties par savu gjimeni.
bet tev novelu dzive sasniegt kko vairak, ka savas pashas pashapzinju. jo citadi pec letas latvijas maukjeles, kurai par daudz galva sakapis, izklausies. ;)

S Sauliite 21.10.2011

Tu esi smieklīgs - man pārmet, ka tikai par sevi un sev tuvākajiem domāju, bet pats tieši to pašu dari, tik noteikti sevi jau noteikti par varoni uzskati! Un Latvija rakstās ar lielo burtu.

D Daiga 21.10.2011

Sauliit tu varētu paklusēt citādi palasot tavus nelietīgos komentus nelabi metas un tiešām rodas iespaids, ka esi smagi slima ar galvu, daunītis!!!

S Sauliite 21.10.2011

Renār, ja mani komentāri ir tik nelietīgi un aizskaroši, ka pat nelabi metas, tad dodies vien uz policiju un uzraksti iesniegumu par mani! Ja ne, tad atliek vien nelasīt tos vai arī samierināties ar tiem!

S Saulītei 21.10.2011

Sveika Sauliite! Ko tu ar šiem dauņiem ņemies, pasūti viņus krietni tālu, un miers!Vai tad nezini, ka trakie jau nezina ko dara.