www.sudzibas.lv Citadele Banka nepārdomāts peidāvājums

ParexBanka - nepārdomāts peidāvājums

Nedēļu atpakaļ pa pastu saņemu uzaicinājumu ka klients no Parex bankas atkal atjaunot un lietot American Blue karti. Aizgāju uz filiāli, izsēdēju rindu, aizpildīju pieteikumu, kur bija jāyuzrāda visas kredītsaistības(jo rē likuma grozijumi ka der arī parasta izdruka no internetbankas par konta apgrozījumu uz vinjiem neattiecināmi - "jo jūs taču varāt tur sarakstīt ko vēlāties") izziņu par konta agrozījumu. Atnesu. Labi, ka Nordea nav lielas rindas. Starp citu Nordea uzzinot, kadiem mērķiem man vajag izrakstu uzreiz piedāvāja bez pusgada maksas noformēt Baltic miles kreditkarti ar brīvdienām līdz 24 datumam nākošā mēneša, ko arī izdarīju. Šodien no Parexa piezvanija un paziņoja, ka American Blue kreditkarte pat ar minimālo kreditu man atteica, jo "man esot lielas kreditsaistības Nordea". Protams neviens pat neuzskatīja par vajadzīgu man atvainoties par "pēc Parex bankas uzaicinājumu" zaudēto laiku. Attiecīgi, ja Jums ir kāds kredīts cita bankā nav ko cerēt uz "American Blue solitajiem bonusiem".

F Fibonachi 26.01.2016

Dots devejam atdodas! Pats Vasilij sedi sava amata par nodoklu maksataju naudu,delde bikses un sniedz cilvekiem kkadas neadekvatas un pilnigi neobjektivas atbildes uz objektiviem iesniegumiem!!! Tapec ta tev ari vajag kreditu zurka!! Lai bankas tevi vispar saples,jo tadiem parazitiem nav vietas nedz starp normaliem cilvekiem nedz tada amata,jo ipasi!