ParexBanka - krāpšana

Tik tālu nu esam - tāda prestiža banka, kā "PAREX" sākusi nodarboties ar krāpšanu lielos apmēros. 2007. gada 02.janvārī(!!!) starp banku un kredīta ņēmēju tika noslēgts kredīta līgums Nr.3.10.-07/1, saskaņā ar kuru banka izsniedza kredītu 14.560, - EUR automašīnas "Mitsubishi Outlander", valsts Nr. FR 4492, šasijasNr. JMBXNCU2W6U002026, iegādei. Kā nodrošinājumu kredītņēmēja saistību izpildei banka noformēja GALVOJUMA SAISTĪBU Nr.3.10.-07/1-GL2 uz mana vārda ( to uzzināju no vēlāk saņemtajām bankas pretenziju, Rīgas Starptautiskās šķirējtiesas uc. oficiālajām vēstulēm). Protams, es nevienam, tajā skaitā arī minētajam kredīta ņēmējam nekādus galvojumus, ne tā solījumus, kur nu vēl dokumentāli, neesmu devusi. Tā es arī deklarēju oficiālā vēstulē šķīrējtiesai, taču manu paziņojumu bankas pārstāvis un šķīrējtiesa atstāja bez ievērības. Man atliek tikai secināt, ka banka kopā ar kredīta ņēmēju ir safabricējuši, kā viņiem liekas, stabilu viltojumu ar maniem paraksta viltojumiem ( man pašai nepiedaloties - es pat nezinu, kurā bankas filiālē tāds krāpniecisks darījums ir noticis!). KĀ INTERESĒS STRĀDĀ ŠĶĪRĒJTIESAS - NAV PAT VĒRTS RUNĀT. Tā institūcija kādreiz "īstā laikā un vietā" tika akceptēta. Protams, negribas domāt, ka vainojama banka kopumā. Taču vadība gan varētu painteresēties, kā tās darbinieki izmanto bankas labo slavu. Un jautājumi bankai ir pavisam vienkārši. Kāpēc netika pieprasīta galvotāja fiziska klātbūtne, kāpēc iespējamām manām dokumentu kopijām, izziņām u.t.t. netika pieprasīti notāra apstiprinājumi - es esmu ņēmusi (tanī laikā atmaksāju četrus kredītus!) un labi zinu, cik skurpulozi tiek vētīti dokumenti un kredīta ņēmēja argumenti... bet te - 14.560 EUR un tā vienkārši! Kādi kredīta ņēmēja argumenti, dokumenti u.t.t. pārliecinājuši bankas darbiniekus izsniegt tādu ievērojamu summu? VAI TIKAI KREDĪTĶĪLA UN VIENS GALVOTĀJS! Interesanti, kā iegūtais labums tika sadalīts? Kam tika vairāk, kredīta ņēmējam vai bankas darbiniekiem!? Jo par kredīta ķīlu - automašīnu banka, kā izriet no šķīrējtiesas sprieduma, nekādu interesi neizrāda, redziet, kredīta ņēmējs pazudis, un kredītķīla nav atgriezta!!! IT KĀ TĀ BŪTU ADATA SIENA KAUDZĒ! Ir zināms valsts reģistrācijas numurs un citi identifikācijas dati... taču!? Bet galu galā tā taču ir BANKAS kredītķīla! Tā vien sliecos domāt, ka bankai tas jau kļuvis par praksi - krāpt. LABĀK JAU LAI MAKSĀ KAUT KĀDS MIRSTĪGAIS, KAM MACIŅĀ MINIMĀLĀ MĒNEŠALDZIŅA! NEKAS NESANĀKS! Ļoti lūdzu banku pārskatīt visu savu arhīvu šajā jautājumā, pārbaudīt darījuma likumību augstākajās bankas instancēs. Es esmu nolēmusi cīnīties par sevi, par savu godu. Un lietā tiks iesaistītas visas pieejamās sviras (arī nepiejamās) - masu mediji, tiesībsargi, tiesas u.t.t. Jo šis ir kliedzošs krāpšanas akts un manu cilvēktiesību pārkāpums!

A Anda 02.07.2008

Aluuksnes filiaalee ir pienjemtas kaut kaadas nezinoshas madaamas, pilniigi neko nejeedz no banku darba. Bet izraadaas, ka taas visas ir Langraates draudzenes. Pat Riigaa darba intervijaa liidzko ienaaca kaads no Aluuksnes, taa tai kaulainajai madaamai vaicaaja - vai shii ir taa persona ? Shamajaa jau bija izveeleejusies sev personaalu :)))))))) Liidz shim biju par sho banku ljoti labaas domaas, bet peec shii gadiijuma sapratu - pretiigs kantoris, kur paziishanaas ir savriigaaka nekaa zinaashanas un izgliitiiba konkreeti banku sfeeraa. Kauns Langraates madaamai un veel lielaaks kauns Riigas personaaldaljai !!!

M Markuss 05.07.2008

Jāpiekrīt, jo man arī šī banka neizrāda nekādu simpātiju. Jo tālāk, jo trakāk un lai veicas Anda!

R Raivo 04.09.2008

Ja sii informaacija ir patiesa, tad bankai ir jaanoskaidro patiesiibu un jaaizmaksaa moraalaa kompensaacija cietusij sievietei

. ... 26.05.2011

Man tādus pašus "brīnumus" sataisija Swedbank (tolaik - Hansabanka). Tikai... par summu 210, 000.00 EUR !!!
Nav skaidrs - uztraukties vai smieties.