ParexBanka

Gribeju uztaisit kreditkarti, aizgaju uz alfu, tur tieshi piedava uztaisit. Aizpildu visu, saka man ka pec 2 vai isti neatceros 3 nedeljam jaiet ar pasi pec kartes, aizgaju, man pasaka ka nav uztaisita, jo redz jums jau ir viena (ta pati kuru es nosledzu ieprieksheja gada, tikai shie nav noslegushi), jaiet uz Smilshu ielu, skaidroju kas un ka, atkal jaraksta kaut kads iesniegums, teica, ka vakara pazvanis un pateiks, he sagaidiju gan tikai pec nedeljas un zvana cita un atkal shai jaskaidro, kas ar manu nenoslegto karti. Reklama bankai tiri neko, bet nejeedz pildit savu pienakumu. JA girbat karti tad, kada cita banka.

S shokeetais 10.07.2004

Parex graabj naudu kaa vien var- visas bankas sen jau saslegushas liigumus, ka var naudu bez komisijas iznemt jebkuraa bankometaa, bet Parex luuk nav, 1. reizee to nezinaaju un no manis nokaasa 1,30 par to, ka ar Unibankas karti izneemu 5ls. Drausmas 26% no summas- Parex- proties kauna!!!!!!!!

N n 29.07.2004

a sam lox. nuzno smotretj s kem estj dogovora ili snimatj denjgi v bankomatax parex. ix konechno ne tak mnogo kak u hansabanka no toze dostatochno.a s platjoznimi kartochkami u nix takaja laza dejstviteljno estj. sam ochenj dolgo zdal.