N n 29.07.2004

ne sovsem pravda. potixonjku no bank stanovitsja ochenj solidnim. a nevipolnenije objazateljstv estj vezde. daze v ljubimom mnoj hansabanke

G gju 30.07.2004

Parex vperedi po-ljubomu po xamstvu i naglosti! Polnostju soglasna s pervim postom.

I Ineta 16.08.2004

Uz Parex "Dunti" - Valdemaara ielas Rimi Hipermaarketaa laikam tiek nosuutiitas straadaat iipashi neapkjeeriigaas vistas..!!! Tur ir viena krievushka ar tumshiem matiem, kas visu zina un kuras nekad nav uz vietas, bet paareejaas duras neko nezina vai konsultee par bankas pakalpojumiem pilniigi garaam (kaa peec tam izraadaas)!!! Un veel savas nekompetences deelj nem paaraak lielas komisijas maksas par pakalpojumiem (ja pastriidaas un pieraada savu taisniibu, tad var atrast izdeviigaakus variantus...)

O Olga 27.11.2006

Nazivaite konkretnie mesta, gde Vam nahamili, ne obosjaite, ljudi vezde raznie.

P PeterisGrudulis 01.11.2007

Nu nezin nezin cik tad tur daudz straadaa evreji , man taada sajuuta ka sheit rakstiitais, ir pilniigi garaam, un tas ir balstiits uz vienu apmekleejumu!!! Tik traki nemaz tajaa Duntee nav un apkalposhana tur ir ok!!!