Parex banka - Viltota valūta

Trešdien Jelgavā Parex bankā nopirkām 50 eiro un šodien iepērkoties veikalā ārzemēs nauda izrādījās viltota. Mīļie cilvēki esiet uzmanīgi, ja pērkat eiro valūtu.Noteikti pārbaudiet to uz vietas.Esmu šokā, ka bankas sāk krāpt cilvēkus. Viņi noteikti zināja par to ka šī banknote bija viltota, jo iepērkot jebkuru valūtu tā tiek pārbaudīta.

I

A Arnolds 06.03.2009

Da parex(gruppa mowennikov), zanimaetsa kriminalnimi delami.
Ja bi dengi tyda ne vkladival i ne svjazivalsa...

Mamma 06.03.2009

Parexam sudi lidz ausim, bet diez vai njemsies ar siku manisanos.

M maija 09.03.2009

Piekritu ka parekx varbut ari nenemsies ar sikumiem, bet fakts ir tads ka 50 eiri bija tomer ieklidusi viltoti!

I i. 11.03.2009

Un kas teica, ka viltoti? Kā pārdevējs pierādīja, ka tā ir viltota?
Bankā nauda vienmēr tiek pārbaudīta, pirms to pieņem no klienta-katra banknote. Ja šāda situācija ir gadījusies un kāds Jums mēģina teikt, ka nauda viltota-tad lūdzu, dodieties uz Parex un risiniet lietu tur. Laigan apšaubu šo situāciju par 100%, ka Jums bankā nauda iedota viltota!!! Neticu!!!

I Inguna 12.03.2009

neticu, ka tik mazu banknoti pārdeva kā viltotu. Banka pārbauda naudas zīmes.

š Šitā 21.07.2009

Pēc kādām pazīmēm pārdevējs to nosaka?ECB majas lapa ir banknošu drošības pazīmes.Iesaku jebkuras valsts valūtu izpētīt pirms iet pirkt.Eiriki ir diezgan drošas banknotes.Ārpus LV mainot valūtu vai sīkos kantoros var gadīties nopirkt vecu sēriju USD billus, tos bankas maina ar komisiju.ŠAveices frankam derīga ir tikai pēdējā sērija, tur jāskatās, kad sīkos kantoros maina, jo riktīga vecā sērija CHF mainās tikai viņu CB ofisos.Arī ar google der sameklēt tās valsts CB lapas, uz kuru brauc, lai zinātu.Kad maina valūtu, visi čeki jāsaglabā ilgstoši.Lielās bankās nav man bijis problēmu.Kasierim jau var nākties jebkur zaud;et darbu, ja viņam darbā atrod dajebkādu viltojumu.Kasierim pienākums tūlīt tādas atlikt un ziņot.Bankas ceļ spredus, komisijas, visas paliku;sas alkatīgas.Tīšām neviens kasieris neko viltotu nedos nekur.Sūdi var būt pamatīgi.

E Eseseseseseseseses 30.08.2009

arii neticu, ka banka (jebkuras valsts) izsniegtu viltotu naudu, tur driizaak jaanoskaidro, kas tas par veikalu..