www.sudzibas.lv Citadele Banka Naudas zaudējumi nekorektas rīcības deļ

Parex banka - Naudas zaudējumi nekorektas rīcības deļ

Tagad atkal pa TV tiek reklamēts Maxi konts un tāpēc gribu pabrīdināt potenciālos noguldītājus, ka es šai kontā netikai neko neieguvu, bet zaudēju savus 100 Ls, jo nevarēju iedomāties, ka šādi var mainīt % par naudas paņemšanu no bankomāta. Pakalpojumu cenas tiek mainītas nebrīdinot, pie tam tik neiedomājami, ka pat sapnī nevar nosapņot, un viņiem ir tādas tiesības (maziem burtiem līgumā rakstīts. Vienvārdsakot elementāra krāpšana. Jūs cerat iegūt kontu ar brīvi pieejamiem līdzek'ļiem un eiropai pielīdzinātiem noteikumiem - neceriet, tā ir krievu banka un aziātu paņēmieni.

A A 30.08.2009

Tādi viņi ir bijuši vienmēr!!! Jūs noticējāt, ka viņi ir mainījušies Ha!

M Mambo 30.08.2009

Labāk liekam zeķē!

G gudrāanabella 07.09.2009

virsrakstu vajadzētu nomainīt uz- naudas zaudējumi savas nekorektas rīcības dēļ.man ir maxi konts un lieliski tajā var uzkrāt, tas nav domāts visu laiku ņemt ārā skaidru naudu, var vnk maksāt ar karti, tā ka pati vien vainīga.

G Gajeis 01.10.2009

Kad ir jāmaksā, piemēram, EUR no LV kredītkartes, PAREX bezkaunīgi iekasē papildus 3, 5% komisiju par es nezinu, ko. Tas ir papildus "parastai" komisijai. Blēži, nezinu citu banku, kas tā dara. Un ja pieprasa atgriezt nepareizi pārskaitīto naudu - pirmo reizi viņi ignorē, tikai otrs pieprasījums tiek izpildīts. Starp citu - atgriezt naudu un ieskaitīt vēlreiz sanāk lētāk, nekā pārskaitīt no SAVA kredītkartes konta uz SAVU norēķinu kontu PAREX-ā. Sic!