Parex banka - krāpšana

Man parexā bija Maxi konts, kurā pazaudēju 100 Ls savas naudas un tikpat %, kad izņēmu naudu nedēļas laikā ar bankomāta starpniecību, kur viņi bija uzlikuši, protams nebrīdinot) 10% komisiju. Tagad gribēju slēgt kontu pavisam, kur klerks man paziņoja, ka man bez Maxi ir atvērts vēl parastais konts ( pirmo reizi dzirdēju) un vēl bla bla bla. Pa telefonu atlikums bija 18 ls, klātienē - 15. Neies jau strīdēties dažu latu dēl', vēl jo vairāk ar šādu kantori, taču secinājums ir viens... Gribi, lai tevi uzmet - griezies parexā. Šādos kontaktos var iedzīvoties mazvērtības kompleksā un šaubās par savu spriestspēju un mierina tikai tas, ka, piemēram, ar Latvijas krājbanku un Nordea problēmu nav bijis un spēles noteikumi skaidri, kas, laikam, komunicējot ar bankām ir svarīgākais.

V

A Aste 21.07.2010

Man savlaik bija American Express kredītkarte. Kad gribēju kontu slēgt, man Parex bankā pateica, ka kontu nevarēs aizlēgt kamēr es neizņemšu kontā esošo pārpalikumu (NEZ KĀ VIŅŠ TUR RADĀS, JA KATRU MĒNESI MAKSĀJUMUS VEICU BANKĀ PIE KASES UN TIEŠI TIK, CIK KASIERE NORĀDĪJA!!!), kas sastādīja Ls 0.14. Bet savukārt, lai izņemtu atlikumu Ls 0.14 man jāsamaksā komisija bankai par skaidras naudas izņemšanu, kas tolaik bija Ls 0.50.