www.sudzibas.lv Citadele Banka Izspiešana, pazemošana

Citadele Banka un Zanda Mieze - Izspiešana, pazemošana

Man 2007.g. bija noslēgts hipotekārā kredīta līgums ar Parex banku un 20 gadiem. Līgumā bija punkts, ka pēc 10 gadiem, tiek pārskatīts, Visus šos 10 gadus kā apzinīga pilsone biju veikusi visus maksājumus laikā.
Sanācis arī tā, ka Pareksiņu pārņēma Citadele.
Un lūk, saņēmu paziņojumu, ka līgums jāpārslēdz, un atsūta variantu, ka uzreiz palielina gandrīz uz pusi procenta likmes. Protams, ka bankas tagad ir palikušas tik gudras, ka visu atbildību un sekas, utt, visu iespējamo noveļ uz kredīta ņēmēju, visi riski tagad jāuzņemās pilnībā.
Man bija likme 1,9% plus Euribor, Zandas Miezes padotie sagatavojuši līgumu uzreiz, ar tekstu, ka tads ir uz 2 gadiem un likme 3% un visi pārējie mēsli tev pašam jāslauka laukā.
Saku, ka nepiekrītu līgumam, lai atsūta tādu, kuru var saprast arī mirstīgais cilvēks, citādi atsūta tādu, ka pat citi juristi brīnās. Arī jaunais līguma projekts paredz uzreiz 3% un 2 gadi. Nu kā no 1,9% uzreiz uz 3%. TĀ IR IZSPIEŠANA. Saku liekam 2,5-2,7%, nevarot jo tādas esot bankas vadlīnijās.
Labi, aizeju parakstīt līgumu, bet pirms tam biju prasījis tikties ar filiāles vadītāju, protams, ka saņēmu atbildi, kas tu tāda, lai tiktos ar vadītāju. Kredītspeciāliste laipni sagaidīja un ieveda mani nopratināšanas kabinetā, Viņa saprot, ka ar mani netiks galā un tad atnāca varenā Citadeles bankas kreditēšanas daļas vadītājas vietnies ZANDA MIEZE un sāka mani masēt, teicu, ka viņi spēlē vienos vārtos, bet uz ko atbildēja, ka šis līgums esot ar PTAC saskaņots, utt. Protams, ja es slēgtu līgumu no jauna, tad būtu savādāk, zinātu uz ko parakstos, bet es biju jau 10 gadus kā kliente.
Tāpat man ZANDA MIEZE iedeva parakstīt līgumu nevis grozījumus pie iepriekšējā līguma, bet kā no jauna noformētu. Teicu, ka neparakstīšu, vai arī parakstīšu ar iebildēm, tad ZANDA MIEZE lepni noziņoja, mēs Tevi ieliksim uzreiz kredītu nemaksātāju sarakstā. Beigās ZANDA MIEZE saprot, ka esmu nepiekāpīga izdara ko piedāva līgumu uz 5 gadiem, bet pieliek vēl klāt 0,1%. Protams, ka labāk paņēmu uz 5 gadiem nekā pēc diviem gadiem atkal jāiet pie viņiem, lai parakstītu līgumu no jauna, kad atkal būs sajūta, ka iestumj Tevi kaktā, lauž rokas un beigās vēl noper.
Prasu kā var dabūt mazāku likmi ap 2,5%, atbilde skan vienkārši, jā vari dabūt, bet tagad tev būs jāmaksā 500 EUR par līguma izskatīšanas grozījumiem un jāpiestāda savu ieņēmumu izraksts.
Vai tad Citadeles bankas darboņi ar ZANDU MIEZI priekšgalā to uzreiz nevarēja pateikt, ka atnesiet savu ieņēmumus un pirms līgumu pārslēgt izvērtēsim.
Līdz ar visu šo stāstu gribēju vēstīt, kad ejiet uz līguma pārslēgšanu uz Citadeles banku, esiet modri, bet beigu beigās ziniet, ka ZANDA MIEZE jūs piežmiegs un mazliet piedraudot, Jums nāksies parakstīt līgumu kādu Citadeles banka piedāvā.

S Saules siltums 13.09.2017

Lūk arī šeit Zanda ir pastrādājusi

Pacco_al 14.09.2017

Nestāsti nu dumības. Tanti uz ielas izlika Reverta, ne Citadele. Bez tam tā lieta ar izlikšanu ir riktīgs teātris tādiem lētticīgajiem kā tev. Izlasi pilno tiesas spriedumu un tu sapratīsi, ka tante bija iecerējusi biznesu, kurš neizdevās un pēc tam latvisā mentalitātē galvu smiltīs. Es neko nezinu es neko neesmu parakstījusi, mani ir apkrāpuši. Toties, kad naudu vajadzēja tērēt, tad viss bija ok.

C critical thinker 13.09.2017

ko nu gaudojat te uz mēnesi.

ja bija noteikums par pārslēgšanu, tad bija.
un procentus ne jau mieze izdomā no zila gaisa

Pacco_al 14.09.2017

Nu sākās drausmu stāsti par nopratināšanas telpām un tā tālāk. Roku dzelžos vēl tevi neieslēdza? Ar ar biezu telefona grāmatu pa trulo galvu nesita?
Ja līgumā ir paredzēts, ka pēc 10 gadiem būs līguma procentu likmes pārskatīšana, tad viņa noteikti arī būs un tāds punkts ir lielākājā daļā Latvijas banku hipotekāro kredītu līgumos. Tirgus situācija mainās. Tu vēl pasaki paldies, ka tad, kad sākās krīze un īpašumu vērtība nokrita par 25-30% banka no tevis nepaprasīja dzēst to daļu, kura nav nodrošināta ar ķīlas vērtību. Interesanti ko tad tu darītu?
+1.9% likme nebija protams tā zemākā 10 gadus atpakaļ, kad bija iespējams darbūt 0.75- 0.95%, kā redzam, jau tad tas nebija ideāls kredīts. Tagad 1.90 + 1.1 un tas ir tikai sākums, jo pēc diviem gadiem būs pārskatīšana un noteikti pieliks vēl +1%.
Bļaut nav jēgas, jo banka spiediena rezultātā nekad savu viedokli šinī jautājumā nemainīs. Ja kaut kas nepatīk, pārkreditējies, redzēsim kur atradīsi zemāku likmi, vai dzēs kredītu pilnā apmērā.