Citadele banka - terors

Esmu darbinieks šajā bankā un varu pateikt ka tur ir atklāts terors pret darbiniekiem, viņus pat sit, bet policija neko nedara jo viņiem ir kredīti izdevīgi, tāpēc policija laiza šiem pakaļas kā jau parasti kādam, kas maksā. Konkrēti Daiga Gulbe uzbrūk un sit darbiniekus un smejas ka policija viņai ir zem kurpes tāpēc viņa darīšot ko gribēšos, un tā nevainīgas darbinieces nezinot likumus un savas tiesības ar draudiem un visādām citām nelikumībām izmet no darba ne par ko. mani pagaidām neaiztiek jo strādāju jau sen bet tas kas tur notiek, tas ir ārpus visām morālēm.Padomājiet par šo banku, kas nomainījusi tikai nosaukumu uz vēl vienu Citadele krāpnieku kantori Pasaulē jau pazīstamu.

E ES 10.08.2010

ui, pēc rakstītāja teksta analīzes negribas ticēt, ka šāds cilvēks strādā kādā amatā Citadelē :) gan jau bijušais Parex darbinieks raksta, kurš vēl jo projām nespēj sagremot vārdu "bijušais" :)

L lili 10.08.2010

piekritu

A AAA 10.08.2010

Arī neticu, ka stāsts ir īsts.

S susure 10.08.2010

Nevainīgas darbinieces?!

J jāāā 11.08.2010

Ko Tu, Raimond, te muldi! Tādam kā Tev tiešām vajag pa muti un neslavas celšana ir tiesājama lieta - tā ka skaties, ka Tev tiesu darbi nesanāk

T Tank 21.08.2010

Raimond, tu esi vīrietis????

R raja 21.09.2010

kas ir Perex?