www.sudzibas.lv Citadele Banka Slikts serviss un attieksme!

Citadele banka - Slikts serviss un attieksme!

Labdien! Situacija liksies neticama bet tomer fakts! Man vajadzeja samainit arzemju valutu uz euro, itka nekas ipaš... Samekleju labako kursu, uz to bridi ta bija augstak mineta banka! Sazvanijos ar banku, un ar menedžeri laicigi izrunaju visu (kur mainišu, kad mainišu un cik mainišu) viss ok! Zvaniju divreiz un runaju ar diviem dažadiem menedžeriem (lai nesanaktu parpratumi) abi teica viss ok, jadodas tik uz banku! Nu uz piekdienu man bija norunata tikšanas ogre puk.12: 00, lai samaksatu pa ipašumu! Un ar bankas menedžeri piekdien no rita, vienojos ka mainišu naudu (un man tika piškirts tas saucamais darijuma numurs) ! Nu es ap 10 no rita esmu banka, kas atrodas tirznecibas centra"dauga", nosedeju rindu un ir mana karta, izkaidroju atri kas un ka... Atbilde sekoja tada-mes te naudu nemainam! Es saku ka tas ir iespejam (es tak zvaniju un visu sarunaju) , nemainam un vis! Es esmu šoka ko tagat darit, tulitas jamaksa pa ipašumu... Zvanu atkal uz to citadeles galveno filiali, skaidroju - atbildi saņemu ka menedžeri (abi kludijas) un ogres filiala naudu nemaina un ka tuvakaja laika izkatis manu sudzibu, un atzvanis man! Nu neko biju spiest samainit tuvakaja maiņas punkta naudu, un pazaudeju gan savu naudu, gan laiku un nervus, deļ ta ka banka strada tadi profesionali... Es vel jo projam nesaprotu ka kautkas tads vispar ir iespejams? No bankas man atzvanija atvainojas (bet ta ari neizkaidroja ka kautkas tads ir iespejams) , un piedavaja ka atlidzibu 2 kafijas vai 2 biletes uz kino, es taka ieminejos ka ģimene mes esam četri, divi berni un divi pieaugušie-atbilde bija ka ir tikai divas biletes, un četras neviens nedos! Labi ne par to tas stasts... Es vienozimigi nekad vairs nejiešu uz šito banku!

C critical thinker 26.03.2018

nevajag gan jiet.
bankas darbinieki lohi (kādi menedžeri? gan jau kaut kādi zvanu centra darbinieki)

M Matra Marta 27.03.2018

Kad gribi samainit lielaku sumu un pa labaku kursu,tad jaruna ar valutas spcealistu(vai menedžeri)kas nosaka labaku kursu un piškir darijuma numuru!ta nu tas notiek!

Andris Sa 27.03.2018

nekad nemainiju bankos, tikai caur valutas mainas kuras riga ir daudz!

M Matra Marta 27.03.2018

Nu es ari,neesmu pirmo dienu mainu valutu(un visus nianses zinu)!bet kursu kuru piedavaja Citadeles darbinieks,bija labakais ko vareja atrast Latvija uz to dienu!viss jau butu ok,ja vien man paziņotu ka ogre nemaina(tieši taja filiale)!

Оккупант 28.03.2018

Citadele banka vai banka "Citadele"?

M Matra Marta 28.03.2018

Tur topika viss skaidri izlasams!

B BlackWhite 04.04.2018

Nu ja rokas ir pa īsu, lai elementāri ieietu bankas mājas lapa, un pārbaudītu vai attiecīga filiāle piedāvā tādu pkalpojumu, tad tiešām jākārto invaliditāte.