Citadele banka - Slikts serviss

Aicinu nopietni apsvērt līzinga pakalpojumus šajā uzņēmumā. Izpērkot līzinga a/m, a/m un komisijas naudas apmaksa veikta. Kad a/m tiks pārreģistrēts pircējam nav zināms vēl pēc apmaksas 4 dienām. Kurš ir a/m īpašnieks, kurš atbild par auto bojājumu, kurš apmaksās auto nodokli u. c. Tev kā pircējam nav zināms. Šoreiz runa ne tik daudz par apmaksātiem tūkstošiem, cik par bankas darbinieku nolaidību, kas tev kā klientam rada reālus finanšu zaudējumus.
Neiesaku līzinga pakalpojumus šajā uzņēmumā.

01.11.2021

K

Dr DooM 01.11.2021

Zin es labāk pāris gadiņ grauzdiņš pagrauzīs , iekrās kād kāpeik un brauks ar 16 gad vecu Volvo - bez jebkādiem līzing un kredit pakalpojumiem...

G Gulbenietis 01.11.2021

Es arī nesaprotu tos vijibonus. Līzingā paņem jaunāko rav 4 un camry un vēl kredīti gan par dzīvokli, gan mēbelēm un pat datortehnika uz nomaksu. Beigās aiziet līdz depresijām un pat pašnāvībām. Neviens jau negrib atzīt, ka 4 golfs ir viņa līmenis. Nevari pavilkt dzīvokli Rīgā, brauc uz Gulbeni, joptvai :D.