Citadele banka - Slikts serviss

Jau kuros reizi pārliecinos ka bankas Citadele serviss ir slikts, tāpēc pareju atpakaļ uz swedbank. Pargāju tikai tāpēc, ka bija apple pay u. C. Privilēģijas, bet ka vienmēr pieredze rada, jo vairāk mirgojošu vizulīšu, jo sudigaka izvēle var izvērsties.

Jau paris reizes esmu iesniedzis iesniegumus par dažādam temam, bet cilvēki galīgi neieklausas, vai tas cilvēks kurs strāda ar korespondenci galīgi neko nesaprot, vai ari negrib iedziļinaties detaļas ko klients veļas. Sanācis ir tā daudz reiz ka es uzrakstu iesniegumu, tiek izpildīta tikai treša daļa no iesnieguma, nauda tiek noņemta un kad es zvanu kāpēc nav šis un kāpēc nav tas, uz ko man atbild ka to viņi nevar un šo viņi nevar, bet man, atvainojiet, pie pakaļas ka nevar vai var, tad vienkarši cilvēcīgi ari paskaidrojiet. Ja nevar jeljena vai jekaterina, tad atvainojos, ielieciet maiju vai aiju, kura tiri cilvēcīgi saprastu skaidra latviešu valoda ko klients vēlas, un, ja kaut kas nav iespējam, tad ludzu informējiet klientu, nevis novelkat naudu par izmaiņam un pēc tam tikai atvainojaties ka diemžēl šo nevar un to nevar.

Paldies. Bet ši ir pedeja reize. Pareju uz citu banku, no pieredzes runājot, swedbank, tur vismaz tevi uzkausa un katru sikumu ņem vera.

17.05.2020

J