Citadele banka - Slikts serviss

Vairāk kā pirms mēneša pa pastu saņēmu no bankas atjaunoto kredītkarti - nepieciešams aktivēt. Šo i-banku sen nebiju lietojusi, pieejas dati pazuduši. Nu un viss, citadeles kartes aktivācija tādējādi nav iespējama:
- bankomātā citadeles karti aktivēt nevar;
- sazvanīt banku, lai kaut ko uzzinātu vai karti aktivētu - vairāk kā mēnesi, nevar (kādas 25 min. Esmu pavadījusi pa tukšo gaidot) ;
- bloķēt neaktivējamo kredītkarti vispār, lai kartes limitu atmaksātu bez kartes - nevar;
- iesniegt elektroniski parakstītu iesniegumu, lai saņemtu jaunus pieejas datus i-bankai un karti aktivētu - nevar.
Vienīgais, ko var - čatā pierakstīties uz konsultāciju filiālē. Apliecinājumu, ka neesat bijis ārzemēs vai kontaktā ar Covid, prasīs ne tikai filiālē, bet arī čatā. Pat tad, ja čatā aplipt ar Covid nevar. Lieliska banka, lieliski pakalpojumi. Ja varat, izvairieties.

25.04.2020

L LauraGi 27.04.2020

Pēc sūdzības un elektroniski parakstīta iesnieguma iesniegšanas banka beidzot vismaz atzvanīja - lai informētu, ka aktivizēt karti telefoniski NEVAR, bet neaktivizēt arī NEVAR - jo kredīts pa pusei atmaksāts. I-bankas pieeju atjaunot NEVAR. Un ja neskatoties uz šo šķēršļu joslu karti neaktivizēšot, tad būšot jāatmaksā viss kartes kredīts momentā. Konts bez neaktivizējamās kredītkartes pastāvēt NEVAR.

T.i. tagad tagad, kad čatā jau esmu Apliecinājusi, ka neesmu bijusi kontaktā ar COVID, es beidzot kvalificējos, lai testos uz Citadeles filiāli, protams Atkārtoti Apliecinātu, ka COVID kontaktu nav un - droši vien lai saprastu, ko vēl NEVAR. ZB!

P.s. bankomātos kartes manuprāt aktivizē visas lielākās LV bankas. Vai tad tajā kas mainījies?