www.sudzibas.lv Citadele Banka Nelikumīga izmantošana naudas bez klienta piekrišanas

Citadele banka - Nelikumīga izmantošana naudas bez klienta piekrišanas

Banka citadele manas naudas glabāšanu un izmantošanu veic bez manas piekrišanas.
Es lūdzu banku citadele sniegt līgumu, kuru es parakstīju ar banku, par piekrišanu manas naudas glabāšanai, izmantošanai un glabāšanai bankā citadele.
Es lūdzu banku citadele sniegt līgumu, kuru es parakstīju ar banku, par piekrišanu manu personīgo datu glabāšanai un izmantošanai.
Ja šie dokumenti netiek iesniegti, īpašumtiesības uz citu cilvēku naudu ir nelikumīgas. Es iesaku atdot naudu to likumīgajam īpašniekam.
Šīs prasības kopija tika nosūtīta eiropas centrālajai bankai.
Банк citadele осуществляет хранение и пользование моими денежными средствами без моего согласия.
Прошу citadele bank предоставить подписанное мной соглашение с банком о моем согласии на хранение, пользование и распоряжение моими денежными средствами в банке citadele bank.
Прошу citadele bank предоставить подписанное мной соглашение с банком о моем согласии на хранение и пользование моими персональными данными.
В случае непредоставления данных документов, владение чужими денежными средствами незаконно. Рекомендую возвратить деньги их законному владельцу.
Копия данного требования направлена в европейский центральный банк.

08.10.2019

Atbilde no Banka Citadele Pārstāvja atbilde 09.10.2019

Labdien! Banka ar Jums sazinājās un sniedza izsmeļošus skaidrojumus.

Papildināts Juriy 10.10.2019

Citadele Banka neatbildēja uz uzdotajiem jautājumiem.
Банк не ответил на поставленные вопросы

Ju

Tu Turkey901 08.10.2019

Чё?!

Ar aramiss 09.10.2019

dauni, tak aizver muti...cilvēkiem vemt gribas no tavām bezsmadzeņu replikām...ha ha ha ubags

Tu Turkey901 09.10.2019

Spriežot pēc mīnusiņu lielā īpatsvara pie Taviem komentāriem, šķiet visiem skaidra Tava diagnoze un smadzeņu deficīts.

Me Mego izmeklētājs 09.10.2019

Ja tieši šo prasību tad nu gan

hola_amigo 09.10.2019

Vairak info? Screenshoti?

Naudu izmanto, bet %% nemaksā! Un vel noņem par karti 0,4-1 eiro, vai 5 eiro bez karti mēnesī!
Tagad atcels MasterCard un ievedis VISA ta vietā, bet par VISA jāmaksā 2,20 mēnesī!