LV RU
www.sudzibas.lv Citadele Banka Naudas zādzība Citadeles bankā

Citadele banka - Naudas zādzība Citadeles bankā

Banka citadele faktiski nozaga manus 980 eiro un neplāno tos atdot. Es nedevu piekrišanu savas naudas atsavināšanai un izlietošanai bankai citadele, es nav šīs bankas klients. Citadele - krāpnieki un manas naudas zagļi. Pateicoties fktk rīcībai, banka citadele nozaga manu naudu kā ārzemnieks.
Sakarā ar stresu, ka citadele nozaga manu naudu, man sāka parādīties veselības problēmas. Man nācās meklēt medicīnisko palīdzību slimnīcā. Es sazinājos ar policiju un prokuratūru. Banka citadele vēlas pasliktināt manu veselību.
Citadeles bankas vainīgās personas

по факту стресса от кражи банком citadele моих денег, у меня начались проблемы со здоровьем. Мне пришлось обратиться за медицинской помощью в больницу. Также я обратился полицию и прокуратуру. Банк citadele своими действиями хочет усугубить мое здоровье.
Citadele банк фактически украл мои 980 евро и не намерен их возвращать. Я не давал согласия на распоряжение и пользование моими деньгами банку citadele, я не являлся клиентом этого банка. Citadele - мошенники и воры моих денег. Благодаря действиям fktk, банк citadele украл мои деньги, как у иностранца.

08.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Juriy 08.10.2019

Es lūdzu banku Citadele sniegt līgumu, kuru es parakstīju ar banku, par piekrišanu manas naudas glabāšanai, izmantošanai un glabāšanai bankā Citadele.
Es lūdzu banku Citadele sniegt līgumu, kuru es parakstīju ar banku, par piekrišanu manu personīgo datu glabāšanai un izmantošanai.
Ja šie dokumenti netiek iesniegti, īpašumtiesības uz citu cilvēku naudu ir nelikumīgas. Es iesaku atdot naudu to likumīgajam īpašniekam.
Šīs prasības kopija tika nosūtīta Eiropas Centrālajai bankai.
Прошу Citadele Bank предоставить подписанное мной Соглашение с банком о моем согласии на хранение, пользование и распоряжение моими денежными средствами в банке Citadele Bank.
Прошу Citadele Bank предоставить подписанное мной Соглашение с банком о моем согласии на хранение и пользование моими персональными данными.
В случае непредоставления данных документов, владение чужими денежными средствами незаконно. Рекомендую возвратить деньги их законному владельцу.
Копия данного требования направлена в Европейский центральный банк.

Atbilde no Banka Citadele Pārstāvja atbilde 09.10.2019

Labdien! Banka jau sazinājās ar Jums un sniedza izsmeļošus skaidrojumus.

J

Komentāri (3)

L Lailailai 08.10.2019

Neko nevar saprast. Tātad-banka Citadele, kopā ar FKTK un visi augstākminētie kungi un dāmas , uzlauž jūsu kontu ārzemju bankā un uz visiem sadaļa 980eut? Jārunā ir skaidri-kādas pretenzijas ir bankai pret jums, kuras jūs apstrīdēt, lai aina veidotos pilnīga. Patreiz izlasāma ir histēriska ziņa, kura drīzāk izsauc smīnu nekā žēlumu. Un pirmā doma-kaut kāda parādniece nevēlas atdot parādus.

A arnitaa 08.10.2019

Gan jau PNB Bank klients, kam jāiet tātad vērt jauns konts vaļā un Citadele pieprasa papildus informāciju, lai izvērtētu klientu

Pacco_al 08.10.2019

Vispār nevar saprast par to ir stāsts. Kā Citadele vai nozagt naudu šim klientam, ja tas nav Citadeles bankas klients. Ja nu vienīgi stāsts ir par BPN (Norvik) banku, kuru varētu rasties aizdomas par naudas izcelsmi.
Ja banka saskaņām ar FKTK vadlīnijām šo naudu ir iesaldējuši, jā iespējams noziedzīgi iegūtu, tas vērsties policijā vai prokuratūrā ir mazliet dumji.
Noteikti banka ir sniegusi arī kādu rakstisku skaidrojumu. Var būt sākumā būtu jāstāsta par to, ne vis par problēmām ar veselību vai jāprasa kaut kādi dokumenti ar kuru palīdzību ir izteikta piekrišana naudu aizturēt. Tas ir tik pat stulbi cik pieprasīt no policijas uzrādīt piekrišanu arestam un pēc tam brēkt, ka nav dota piekrišana viņa arestēšanai. It īpaši dubultā stulbi ir pieprasīt dokumentus no bankas, kuras klients viņš nav.
Eksistē likums par Noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizāciju saskaņā ar kuru bankām nekāda piekrišana klienta nav jāprasa. Banka pieņem lēmumu atteikties no darījuma un ziņo Kontroles dienestam, kurš jau tālāk lemj par šīs naudas likteni un pārējām procesuālajām darbībām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes