www.sudzibas.lv Citadele Banka Krāpšana (standatra vai steidzams)

Citadele banka - Krāpšana (standatra vai steidzams)

Dargie cilvēki uzmanieties no mahinācijas ko banka piedavā! Parskaitīt naudu standatra vai steidzams pārskaitijums! Izrādās kad šis pakalpojums nemaz starp latvijas bankām nemaz nedarbojās esiet uzmanīgi! Es veicu pārskaitijumu 700 € no citadele uz swedbank un pamainiju sadaļā kur ir standarta uz steidzams, jo naudu vajadzēja steidzīgi pārskaitīt! Komisija bija 15 €, šeit jābūt max re-post, lai pasargatu cilvēkus!
Neizmantojiet šo pakalpojumu, jo patiešam man pats operātors tā vnk. Pateica kad tas nedarbojas!

10.10.2018

E

A Aldis Rozenbergs 26.09.2018
Krapsana

Man jusu anketa besi nau laika pildit vjg kontu redzet

G guntisl 10.10.2018

Cik es saprotu, ātrais maksājums notiek tikai starp Citadeli un SEB banku un otrādi, bet nekas vēl nav dzirdēts par Swedbank. Te ir Jūsu pašu kļūda, pilns internets bija aprakstīts, kuras bankas piedāvā to fikso maksājumu, tur Swedbanka NEBIJA.
Vajadzēja iet uz Swedbank filiāli un tur veikt maksājumu skaidrajā, komisijas maksa būtu krietni mazāka nekā 15 EUR.

Pacco_al 10.10.2018

Edgar tu nu gan esi cirvis. Šie abi maksājumu veidi eksistē un arī abi divi tiek atbilstoši apstrādāti. Bankas pārvedumi nav WesterUnion vai Moneyram, kur naudas kontā parādās 5 minūšu laikā. Te nav stāsts par zibmaksājumiem. Citadelei tie darbojas pagaidām tikai ar SEB.
Expres maksājumi - Naudas līdzekļu nodošana saņēmējbankai vai starpniekbankai tajā pašā darba dienā, stundas laikā pēc tam, kad Banka akceptējusi klienta rīkojumu. Atslēgas vārds "Stundas laikā."