Citadele banka - Krāpšana

3 nedēļas pārskaitu naudu no Islandes uz citadeli, 3 nedēļas braukāju katru otro dienu no darba uz Islandes banku, jo visu laiku citadelei kautka trukst, tad vārds nepateizs labi samainu tad atkal viniem vajadzīgs kaut kāds swift kods es veljoprojam neesmu dabūjis naudu un vel tie operatori vienkarsi pilnīgi, tak viniem par ko maksa un prieks kam viņi vispār tur ir tas pats kas viņu tur naw, jo viņi vispār neko nezin, vai nevar palīdziet, suds nevis banka.

R Raimonds Brutāns 16.03.2018

Cienītais ''https://www.sudzibas.lv/profile/strobs/449729'', vai Jūs vispār sajēdzat kā strādā bankas pārskaitījums? Ir nepieciešami klientu dati. Variants '' vecmammai uz laukiem '' nestrādā.

Dainis 17.03.2018

Ja jūs ar banku mēģināt komunicēt tādā pašā stilā kā šeit tad nav brīnums, ka jūs nesaprot, iesaku mēģināt izteikties vienkāršāk papildinot jūsu teikto ar roku žestikulāciju, jo plaši klāstīt savas domas priekš jums būs pārāk sarežģīti. Kā piemēru varu minēt ja vēlaties uz tualeti vienkārši norādiet uz savu ānusu, (vēlams neatkailinoties) varat arī papildus izdod kādas dzīvnieciskas skaņas, tas apkārtējiem padarīs saprotamāku jūsu ''pērtiķa runu''.