Citadele banka - Garas rindas

Pēdējās nedēļās Origo bankā "Citadele" ir nenormālas rindas. Tas vēl nebūt nekas, ja vien karstākajā laikā ap 16.00 - 18.00 (ilgāk es tur nesēdēju) reāli klientus pieņem 1 darbinieks un pat tas pieņem darbiniekus lēni.. (ik pa brīdim pieslēdzas 2. darbinieks, stundas laikā kādus 2 klientus viņš apkalpoja. 3. darbinieks vispār nevienu nepieņēma. 4 lodziņš laikam vispār bez cilvēka bija ) rindā kādi 30-40 cilvēki (lai gan paņemot numuriņu tu jau skaidri nezini cik tev cilvēku priekšā, jo ir 3 dažādas tās podziņas (paņem sev vajadzīgo - tikai 12 cilvēki, bet kad sāk rādītites īstie skaitļi, mati sāk sirmot) .. nosēdēju 2 stundas un gāju prom tā arī savu kārtu nesagaidījusi, jo priekšā vēl padsmit cilvēki bija..

B Balta_Puma 28.12.2012

Arī lielveikalos ir garas rindas, un citās bankās arī! Pat pastā!

Minesota 28.12.2012

Ja vajag veikt maksājumus, tad ir tāds zvērs _ internetbanka_.

S saluta 28.12.2012

nebija tur ar maksājumiem nekāda sakara..

B Balta_Puma 29.12.2012

Saluta, es nedomāju, ka darbieki speciāli velk garumā. Katra kompānija, tomēr ir ieinteresēta, lai klienti būtu apmierināti.