Citadele banka - Gaidīšana

Ap vienpadsmitiem rītā aizbaucu uz banku papildināt uzņēmuma kontu. Kā jau vienmēr izvēlējos numuriņu priekš juridiskām personām. Tablo rādija, ka man ir jāgaida viens numuriņš.
Pirms manis aizgāja apmēram 15 privātpersonas.
Tiklīdz pajautāju vai šodien tiek apkalpoti arī uzņēmumi, pagāja minūte un iedegās mans numuriņš.

Vai gadījumā uzņēmumi parasti nav primārie?

L Linda 13.08.2012

Cik man zināms Nē. Tie numuru tur man šķiet ir tikai mulsināšanai. Viss parasti notiek rindas kārtībā tik un tā. Un starp citu tas nav tikai Citadelē.

S scarys 13.08.2012

Lieta jau tāda, ka man garām aizgāja visi cilvēki, kas bankā ienāca pēc manis

C ChL 13.08.2012

Domāju, ka drīzāk ir tā, ka fiziskas un juridiskas personas apkalpo atšķirīgi apkalpošanas speciālisti - tie, kas apkalpo fiziskas pers., tie neapkalpo juridiskās, tāpēc ir atšķirīgas rindas.

S SvetlanaKa 31.08.2012

Tieši runājot par Laimdotas filiāli-tad tur juridiskās un fiziskās personas apkalpo dažādi speciālisti. Bet visās pārejās filiālēs- juridiskās personas NAV primārie, bet ir prioritārie klienti! Tās ir dažādas lietas! :))