www.sudzibas.lv Citadele Banka Datu aizsardzības pārkāpšana

Citadele banka - Datu aizsardzības pārkāpšana

Šis ir tieši par filiāli uz Brīvības iela, bet labāk uzmanāties par visām Citadeles bankas iestādēm.

Parakstot dokumentus, biju pamanījis ka manā vietā bija jau apstiprināts, tieši ka es piekrītu savu datu apstrādei.
Tur pat nebija ar pildspalvu atzīmēts, jau automātiski tas dokuments tāds bija izprintēts laukā.

Man nevajag lai kaut kāda banka uzpelnas uz maniem personīgajiem datiem un tad pieļauj nelabvēlīgiem cilvēkiem piekļūt šiem datiem.

Esiet uzmanīgi kad parakstiet dokumentus no Citadeles bankas, un kārtīgi pārlasiet šos dokumentus kam piekrītat.

10.01.2019

P

really? 10.01.2019

JA tur nebutu atzimets un nepiekristu datu apstraadeei,tad to ligumu nebutu iespejams nosleegt!
Vajag sekot liidzi dziivei,tad zinaatu!

Pacco_al 10.01.2019

Tieši tā!

Pacco_al 10.01.2019

Uzpelnās uz taviem datiem? Tu to nopietni? Ej nost! Tavi dati nevienam nav vajadzīgi iesāli tos! Nevēlies, lai banka apstrādātu tavus datus, AIZVER KONTU un turi visu savu naudu stikla brukā zem gulta.
Riebj tie pārgudrie datu aizsargātāji visur viņiem apdraudējumi rēgojas. Nu sēdiet mājās ar pēcpusi uz savas pases un esiet laimīgi un nečakarējiet citiem prātu.

P privacygirl 11.01.2019

Ceru ka jums nākotnē būs palīdzība kad radīsies problēmas dēļ jūsu ievāktajiem datiem par kuriem jums pilnīgi vienalga.

Jūs tikai pieļaujat milzīgu kļūdu kamēr tēlojat šādu nezinošu cilvēku.

Labāk painteresējaties kas notiek ar jūsu ievāktajiem datiem kas tiek glabāti serveros un datubāzes.

P privacygirl 11.01.2019

Kādēļ lietotājiem vajadzētu rūpēties par privātumu un aizsargāt savus datus no trešo personu vākšanas un pārdošanas?

Vienkārši sakot, jūsu digitālā datu taka ir pierādījums par jūsu cilvēka klātbūtni tiešsaistē. Jūsu dati ir vērtīgi, privāti un vissvarīgākie. Jūs esat jūsu datu īpašnieks.

Reklāmas un mārketinga nozares ir izveidojušas visu biznesa modeli, kas koncentrējas uz jūsu datu ieguvi, savākšanu, pārdošanu un profilēšanu ar jums nezināmām pusēm, un cer ka tikai ir tādi cilvēki, aizmirstot, ka dati, ko tie pārdod, ir jūsu dati.

P privacygirl 11.01.2019

Vispirms acīmredzamākais bija tas, ka datu ievācēji ka šī banka nosūtīja man saturu, pamatojoties uz manu profilu, izmantojot psihosociālu manipulāciju, lai ļautu reklāmdevējiem ietekmēt manu viedokli, kas atbilst viņu mērķiem. Man nepatīk ka mani manipulē šādā veidā. Otrkārt, man nav kontroles par datiem un to, kā to lieto. Tos datus var izmantot priekš jebkā. Trešā problēma, hakeri piekļūst informācijai un izmanto profilu, ko uzņēmums XYZ ir izveidojis, lai iesniegtu viltotas nodokļu deklarācijas, atvērtu kredītkartes vai veiktu citu ļaunumu manā vārdā. Tad ir kļūdas, kas var radīt problēmas.

H Happyone 15.01.2019

Saprotams, ka savi dati jāsargā, bet marasmā nav jāslīgst.