Citadele banka - Citadele banka

4 gadus atpakaļ man toreiz Parex banka bez jebkāda līguma pārskaitīja 1000 latus uz manu kontu. Tā kā strādāju algotu darbu, tad banka bez jebkādiem brīdinājumiem atvilka no manas algas katru mēnesi 25 latus procentos, tā gandrīz trīs gadus. Nu 2009. gadā sastādīja līgumu, lai atmaksātu šo summu, lai to sāktu "dzēst."Mēnesī bija jāmaksā 40 lati.Gadu es maksāju 40 latus mēnesi. Tad pagājušajā gadā - 2010.g. tika sastādīts jauns līgums, atkal mēnesī 40 lati, kopējā summa, ko jāatmaksā galarezultātā, pēc n- tajiem gadiem, ir 2489 Ls. Cik taisnīga ir šāda naudas "kāšana" ar katru reizi arvien vairāk. Par katru viņu pārstādīto līgumu - 10 lati no manas kabatas. Ja es nenomaksāju naudu, tad viņi nobloķē manu kontu un paņem naudu paši. Banku mainīt pēc līguma man nav tiesību.Alga man nav liela, dzīvoju viena ar bērniem. Visu summu pašlaik atdot nevaru. Pie tam pa šiem gadiem jau aptuveni 3000 esmu viņiem samaksājusi. Varbūt kāds ir bijis līdzīgā situācijā, kā Jūs rīkojāties? Ko es varu darīt, lai aizsargātu savu algu no bankas?Paldies.

J

M mans 07.01.2011

Pirmkārt, neviena banka Jums nav pārskaitījusi 1000 latu bez līguma. Lieta slēgta.

Otrkārt, ja ir kādas problēmas ar kredītu atmaksu, tad vismaz tās vajadzētru loģiski un saprotami izklāstīt.

J Janīna 08.01.2011

Tu maldies.Ja Tu 2007.gadā būtu Parex klients, tad arī Tu pēkšņi ieraudzītu savā kontā 1000 latus kā zibeni no skaidrām debesīm, to var apliecināt tādi paši bankas klienti, kuriem banka "uzbāzās" ar savu naudu, es nebiju vienīgā. Nekāds līgums, ne arī vienošanās nebija. Viņi bija izsūtījuši vēstules ar tekstu, ka tie, kas no naudas neatsakās, automātiski uzskatāmi par parādniekiem, es biju pamainījusi dzīvesvietu un šo vēstuli nesaņēmu, būdama vasarā āŗzemēs, kur labi pelnīju, nemanot sev, iztērēju arī šo naudu. Cik tiesiski pamatoti piedzīt parādu, par kuru nav sastādīts līgums ar manu parakstu?

J Janīna 08.01.2011

Šī piedāvājuma gudrais nosaukums - kredītlimita izmantošanas iespēja, lūk, par šo pakalpojumu man atvilka procentus 2, 5 gadu garumā.

S sociālists 08.01.2011

Tas nozīmē, ka pati pie skaidra prāta ņēmāt šo naudiņu? Saprotu ka runa iet par owerdraftu. Tāpāt jau neviens nedod naudiņu, varējāt taču tajā 2007. gadā painteresēties kas tā pa lietu.

A Anonims 08.01.2011

Vispār nesaprotu tos cilvēkus, kas tāpat vien ņem kautkādus kredītus.

M mona 09.01.2011

pati vainiga - kapec tereji naudu, kas nebija Tava? Cik zinu, % maksa par izmantoto limitu.. kad sanemi naudu - tad traci neceli, bet mierigi notereji.. tagad maksa!

J Janīna 09.01.2011

Jau rakstīju, ka biju tai vasarā ārzemēs un labi pelnīju, man mēnesī maksāja pusotru tūkstoti un iepirkos es ar kredītkarti, kā es varēju zināt, ka tas ir Parex kredīts jeb overdrafts? To es uzzināju tikai pēc pusgada.Jā arī es biju tāda pat aita kā visi un maksāju.Bet izrādās bija gudri cilvēki, kas par šo "gājienu" sūdzējās Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, un tur atzina ka banka rīkojas pretlikumīgi, aizliedza viņiem šādi pārskaitīt naudu un nolēma, ka šāds "līgums" nav spēkā un ir pretrunā ar likumu.Ne vienmēr ir iespēja aiziet un atteikties, vai nokontrolēt, kas tev pārskaita naudu, jo man maksāja arī citas naudas.
Mona, es neņēmu kredītu, lasi uzmanīgi.

Z zuze 12.01.2011

To Janīna!
Nu parasti saka, ka uz "blondīnēm" neapvainojas :)
Nu ja Tu pati nepamanīji, un iztērēji 1000LVL (tie nav ne 100 ne 10 Ls), tad par ko ir runa?? Nu ja esi tik bezatbildīga pret saviem naudas līzekļiem, tad par ko sūdzies? Āaa! Sūdzies, jo esi parādniece! Nu sūdīgi tev!

M mjaa 12.01.2011

par ko tad naudinja jaatdod, ja liguma nav? kadelj netiesajies?

J Janīna 13.01.2011

Netaisos neviena priekšā skaidroties par savām prāta spējām vai bezatbildību, kas nav sapratis būtību, nesapratīs.Cerēju, ka varbūt ir kāds ar līdzīgu pieredzi, kas var padalīties, kā neatdod bankai pēdējo kreklu un nesmaksāt 3x vai 4x vairāk.Es tiesāšos. Un visiem, kam ir līdzīga problēma, iesaku turēties pretim bankām.Galu galā, šī ir banka, kas bezmaz vai nogremdēja Latviju un kur tāpat ieskaitīta mana nodokļu nauda, daudzreiz lielāka par šo "parādu".Lai Jums veicas!

Z zuze 18.01.2011

Janīnai!
Apzināti gribi izvairīties no savām parādsaistībām-tad krāpniece esi Tu nevis banka! Nu ka var iztērēt cita naudu un vēl bolīt acis, kāpēc banka piedzen!! Nu neej uz to banku-nodzēs parādu un ej uz citu! Tevi ar varu tur iekšā nevelk!!

K Karalis 18.01.2011

Labs jurists bez probleemaam samazinaas procentu likmi...:)

J juris 22.05.2011

Pretīgaku banku nepazīstu...manā vietā viņu izvēlējās darba devējs
apšmauc ik mēnesi
piebilst nav ko...

A Austra Rīts 01.09.2016

Banka Citadele zvana piedavajot savus kreditus,bet reali kad aiziet naudu nedod. Varbut tad lai netrauce?! Nezvana. Tapat savac bankas vestules (kas nak no bankas) izmetusi esot.

Neprofesionali stradnieki

I Ingus Straustins 16.03.2018
Attieksme

Mana sudziba ir tada ka visi citadeles priesnieki un ipasnieki ir pilnigakie neandertaliesi kaut si meslu banka nodektu lidz pamatiem.

I Ingus Straustins 16.03.2018

Si problema netika atrisinata

slikts serviss nesuta tik atri naudu

Nesuta tik atri naudu