www.sudzibas.lv Citadele Banka Bankomāts,kurš aprija karti

Citadele banka - Bankomāts,kurš aprija karti

Sveiki, visiem, kuri lieto Citadele! Man bija šāda sāpīga pieredze, kuru redzēju vienam citam cilvēkam. Grūti pateikt kādu bankas karti viņš ielika Citadeles iemaksu bankomātā, bet fakts ir tāds, ka viņš to karti vairs nedabūja atpakaļ. Tapēc es Jums iesaku meklēt citu banku, kura jūs neatstās bez Jūsu bankas kartes.
Lūdzu uzmanaties no šīs bankas, jo jūs paliksiet plikas kā baznīcas žurkas!!! Un tieši šī ir visstulbākā, nolādētākā, debīlākā banka pasaulē!!!
Un tieši šai bankai es novēlu drīzu bankrotu un maz cilvēku, kas tomēr sāks pinkšķēt par šo tik patieso informāciju...

M mja 12.06.2011

cik stulbi :D
lv iedzivotaju trulumam nav robezhas.
steidzami dodies pie arsta, jo tev smadzens pust! :DDD

T ToMja 12.06.2011

Tikai nečakarē smadzenes, bankomāts ir tikai elektroniska ierīce, kurai gadās dažādas kļūmes, bet to jau var nokārtot vēršoties bankā. Pirms apvainot citus, paskaties uz sevi, vai pats neesi sācis pūt, jo ar tava nika parādīšanos vien šinī portālā līdzi nāk neizsakāma smaka.Tā laikam nāk līdzi visiem caurkritušajiem "biznesmeņiem".

M meitene 13.06.2011

Vai Jūs nepadomājāt, ka varbūt pats cilvēks bija vainīgs pie tā, ka viņam aprij karti?? Tāpat vien jau nekas nenotiek.

N nika 13.06.2011

Ir daudz iemeslu, kādēļ bankomāts norij karti. Šādi rakstīt par banku ir nevietā.