Citadele banka - Bankas konts

Es uztaisiju kredit karti ,bija naudas problemas.Kadus 3 menešus es tur neko nemaksaju ,kad man atnaca alga vini noblokeja manus kontus un saka kamer es neiemaksasu 630 eiro vini kontu neatblokes.Kur likuma rakstits ka var cilveku atstat bez iztikas minimuma ? Man ir maza meita,ar ko man tad vinu barot ? Tas ir bankas politika kad cilvekam ir gruti uztaisit vel grutak ?Ko man tagad darit ? Paliek tikai pakarties un bernu atstat bernunama ?

G

Fekal Party 07.03.2014

Nu man konts swedbankā...kad man nobloķēja kontu sakarā ar administratīvajiem pārkāpumiem man mēnesī ļāva iztikas minimumam izņemt 200ls.
Pēc būtības nevar atstāt cilvēku bez naudas vispār!

T Tre 07.03.2014

kredītkartes līgumu lasīji? nelasīji... tas jau tikai "papīrs", vai ne?

svešu naudu viegli tērēt, grūti atdot. sūdzēties gan neredzu par ko...

Pacco_al 09.03.2014

Ir liela atšķirība starp Tiesu izpildītāja vai VID piedziņu un bankas atkāpšanos no līguma noteikumiem. Tiesu izpildītājs saskaņā ar Civillikumu atstāj 200.- Ls (tagad 320.- EUR) izmaksai no konta. Bankas gadījumā visi klienta kontā esoši līdzekļi ir finansu ķīla. Tas ir pārsvarā ir atrunāts vai nu konta līgumā vai vispārīgos darījuma noteikumos. Jeb kura nauda, kas ienāk tiek vērsta par labu piedziņai.
Tīri tehniski, kad kredītkartes līgumu slēdz (atkāpjoties no līguma, deļ tā ka kliente nebija veikusi trīs mēnešus maksājumus) un norēķina konts par attiecīgo summu aiziet mīnusā. Jeb kura nauda, neatkarīgi no tā, kas tā ir pēc izcelsmes par naudu (un banku tas nemaz neinteresē) aritmētiski samazina negatīvo konta atlikumu, tas ir mīnusu.
Bez tam ja kāda no pusēm atkāpjas no kredīta līguma nosacījumiem - kredīts ir jāatmaksā pilnā apmēra.
Domāju, ka viss ir vienkārši un saprotami.

G gabija45 10.03.2014

Es neesu stulba visu saprotu, bet katram cilvekam sava dzive var but gruts periods.Mans civilvirs nolika tiesibas uz motociklu, panema no pazistama cilveka pabraukat ar nosocijumu : ja kaut kas notiks bus jaatmaksa motocikla vertibu vai remontu.Vins braukaja mierigi bet pardzivoja lai nejausi nenokristu..., bet ...Vins nenokrita, motociklu tureja darba vieta...Kads varbut atceras ugunsgreku Jugla pie ezera ? Uguni vareja redzet no lielcela (brivibas gatve, iebraucot Riga no Bergu puses )Ar to stasts un beidzas, vins pardzivoja lai nenokristu, bet motocikls vienkarsi sadega, nepalika neka.Nacas atdot gandriz 2500 LS.Vai tad es tereju naudu un nedomaju ? Katram cilvekam var atgadities ieb kas.Sodien tu esi ar bankas kontu kur 1 000 000, bet ritdien 5, un ko tad ? Es neteicu ka es nemaksasu, so menesi butu iemaksajusi, bet tagad sanak ka vini pasi padarija sava klienta dzivi vel grutak.Vai tad nevar atrast kompromisu ? Lai vini tad ta dara klientiem kuri parada 20 000 -50 000, bet ja klienti pec tada gajiena vinus pec tam pasutis ... un stradas neoficiali ? Un vinem nav ko atnemt ? Tad ko ?Un ja tadi klienti bus kadi 10000 ? Tad ko ? Par katru klientu jarupejas tas ir vienozimigi.Vareja pazvanit un sarunat.Varu daudz rakstit bet visu neuzrastis

S smīkņa 10.03.2014

Tā tomēr nav bankas problēma, turklāt bankai tavu stāstu praktiski nav iespējams pārbaudīt, bet cilvēku, kuri visādas pasakas stāsta, gan netrūkst.

Likumsargs 10.03.2014

:) Nevajag ņemt kredītu bankā, kurā ir algas konts!

Pacco_al 21.03.2014

Jā, katram dzīvē var gadīties dažādas situācijas, bet kā jau minēja citi komentāru rakstītāji - banku tas neinteresē. Jo iedomājieties situāciju. Jūs noguldāt bankā depozītu teiksim 1000.- EUR ar domu, ka kaut nedaudz, bet nopelnīsiet un naudiņa arī būs drošībā. Dodaties uz banku, bet tur banka jums saka - ziniet...mums klientei, kurai mēs aizdevām jūsu depozītā noguldīto naudu, vīram notika nelaime. Un atstāstītu jums šo pašu stāstu. Kāda būtu jūsu reakcija - Viennozīmīgi jūs atbildētu - tās nav manas problēmas - es vēlos saņemt savu naudu atpakaļ. Un diez vai jeb kāds arguments, ka viņa samaksās, bet vēlāk spētu jūsu atturēt no domas noņemt savu depozītu.
Situācija var būt liekas pirmā acu uzmetienā apsurda, bet banka nedrukā pati naudu kuru izsniedz kredītos. Viņa to aizņēmās no klientiem (kuri to noliek depozītā, no akcionāriem, kuri arī grib lai viņu kapitāls strādā un nes peļņu, starpbanku naudas tirgū, kur viena banka aizdod otrai uz procentiem naudu). Visur ir termiņi un procenti.
Tagad Latvijā bankas un apdrošinātāji piedāvā - APDROŠINĀŠANAS. Pietam daudz dažādas un ne tik dārgas. Jūsu aprakstītais gadījums ir tipisks apdrošināšanas gadījums, kad jums būtu izmaksājuši atlīdzību par sadegušo motociklu un nevajadzētu līst parādos, aizņemties, piedzīvot kreņķus un bēdas.
Kāpēc visi vienmēr domā, ka ar mani jau nekas nenotiks, bet pēc tam kad notiek dusmās plēš matus un vaino visus ko vien var vainot. Šeit ar salīdzinoši nelielu mēneša maksājumu varētu nodrošināt sevi pret šādu situāciju.
Pietam motocikls bija uzticēts lietošanā, kas vēl vairāk palielina riskus un atbildību no atbildīga lietotāja puses.

S SvetlanaKa 03.05.2014

Ja ta ir kreditkarte, un jus esat izmantojusi kreditlimitu, tad jamaksa katru menesi- gan procentus, gan minimalo iemaksu lidz 15ajam datumam. Preteja gadijuma banka bloke kontus un ir tiesiga pieprasit, lai jus atmaksajat visu summu pilniba kopa ar procentiem un soda procentiem. Jusu gadijuma ir parkapti liguma noteikumi.

A Austra Rīts 01.09.2016

Sausmas!!! Citadele zvana piedavajot savus kreditus,bet reali kad aiziet naudu nedod. Varbut tad lai netrauce?! Tapat savac bankas vestules (kas nak no bankas) izmetusi esot.

Neprofesionali stradnieki