www.sudzibas.lv Citadele Banka American express karte

Citadele banka - American express karte

Neiesaku izmantot amex karti, ko izsniedz citadele, tā ir nedroša. Nozaudēju karti, pieteicu bloķēšanu, tomēr šajā starplaikā tika veikti neatļauti darījumi par ~500eur. Rakstu bankai reklamāciju, lai atceļ darījumus, trīs dienas klusumus, no konta rezervētā nauda tiek novilkta. Zvanu un jautāju kas par lietu - reklamācijas apstrādes process no 45-90 dienām. Tātad, pēc 3 mēnešiem es uzzināšu par to, vai šie neatļautie darījumi tiks atcelti. Fantastiski. Protamts, šos 3 mēnešus šī nauda būs zudusi, procenti jāmaksā man. Un ja darījumi netiks atcelti, tad pēc 3 mēn visi gali jau būs ūdenī.
Tā kā gribat problēmas - izmantojiet amex @ citadele.
Lieki piebilst, ka normālās bankās šis process aizņem pāris dienas un par aizdomīgiem darījumiem tās pat pašas pazvana un painteresējes vai tie ir mani (manā gadījumā pirkumi tikai veikti itālijas kopā lētāk interneta veikalā).

Artis

R redmans18 09.02.2013

tāds ir karšu bizness. 45-90 dienas nav noteikusi citadele, bet starptautiskās karšu kompānijas - VISA/Mastercard/Amex/...
ja būtu cita karte tās vietā, tad būtu tādi paši nosacījumi reklamācijai, tā ka produkts AMEX pēc noklusējuma problēmas nerada.

Ja šie darījumi veikti internetā vai konkrētā veikalā, tad droši, ka varēs pierādīt ka tie nav Jūsu. Internetā var tikt klāt pie IP adrešu saraksta vai kaut vai laika, kad pirkumi veikti. Veikalā parakstam jābūt uz čeka vai jāzin PIN.
Ja PIN bija uz kartes, tad gan var vainot tikai pašu :(

S spelmanis 09.02.2013

Jaunākā informācija - nauda ir atgriezta :)
Par karšu biznesu - kad piķis no kartes ir noņemts, skaidrs, ka process ies ilgi. Mans cepiens bija par to, ka Citadele:
1) Nepamanīja aizdomīgus darījumus īsi pirms kartes bloķēšanas;
2) Nespēja kancelēt darījumus, kamēr tie vēl bija rezervācijas stadijā, pēc mana pieteikuma saņemšanas;
3) Nekomunicēja ar mani ne par ko - ne par reklamācijas izskatīšanas gaitu, ne par to, ka nauda atgriezta. Pilnīgs klusums;

Visādi citādi stāsts šoreiz ir beidzies labi. Paldies tiem cilvēkiem, kas atrisināja šo problēmu.