www.sudzibas.lv Citadele Banka Kapēc nedarbojas likumi? ! 594.595 un 596 pants? !

Bankas un latvijas pasts. - Kapēc nedarbojas likumi? ! 594.595 un 596 pants? !

Man vairākkārtīgi ir atskaitīta komisijas nauda bankā un pastā uzliekot tiesas izpildītājai bloķētu kontu..
Tikai bankā citadele ieturēta no grupas pabalsata komisijas nauda 21€... Itkā radot bankai zaudējumus.
Ir minēts likumā ka no grupas naudas nedrīkstot iekasēt naudu... Kā tas teikts ir 594.595 un 596 panta.
Varbūt Latvijā tā ir pieņemts.. Ka var likumus ievērot un neieverot..
... Jo kā zināms nabagiem un ubagiem un invalīdiem nekad nav taisnība.. Kā grib tā bankas un pasts rīkojas pēc saviem uzskatiem un vajadzībam..
Kur paliek likums? !

B

Latviešu tautas 04.03.2017

"maaaan vaaaaiiiiiraakaartiiiiigiiii ir aaatskaaaaitita komisijaaaas naaaauda baaaankaaaā"

donna b 04.03.2017

Sorry, par ko ir si sudziba? Sakarigak nevari uzrakstit?

Ja arī likumi būtu sarakstīti tikpat nesakarīgi, kā šī sūdzība, mēs dzīvotu viduslaikos.

C critical thinker 05.03.2017

ko, lūdzu?

B Bijabuus 08.03.2017

kas gribēs taz sapratiis..kas nesaprata..tas nozimē ka nau ar ko saprats..vaj nu parmacījies vai arī sapīpējies.
kam vajadzeja tas saprata..visiem hakeristiem nau jasaprot...

B Bijabuus 08.03.2017

likumi ir sarakstīti nesakarīgi..jo daudzi tos likumus neizprot un pārprot..
piemēram labi zina ka nedrikst braukt pie stūres dzēris...bet brauc...kur tad paliek likumi?!
Tie ir tie gudrie kaz brauc pie stūres dzēruma...kādi likumi šitiem ir jasaraksta?!

B Bijabuus 08.03.2017

...liekas ka te viens otrs nemaz skaidrā nelasa..

B Bijabuus 08.03.2017

latvietis jau ir tāds...ja cita tautiba spardīs latvieti..tad latvietis pieskries un palidzēs saspardīt latvieti..
tā jau ir kad latvietis latvieti nekad neatbalstīs..bet gan nories un ieņems suņa amatu tai brīdī...jaa..kada tauta tāda dzīve valstī tautai..
rejiet latvieši..rejiet...jums labi sanak viens otru noriet.

Pacco_al 09.03.2017

Likumus atrast mācēji, bet viņu piemērošanu galīgi nesaproti. Sekojot tavai loģikai bankai nav nekādu tiesību no tavas "grupas pabalsta" naudas ieturēt da jeb kādu komisiju. Ne komisiju par izmaksu, ne komisiju par kartes uzturēšanu, ne komisiju par Tiesu izpildītāja izpildrakstu?
Nē tā nav. Jo banka nešķiro kas tā pēc būtības ir par naudu. Vai kaimiņu Jānis tev iedeva, vai ātro kredītu paņēmi, vai pabalstu ieskaitīja. Bankai tas ir vienalga. Banka nav iestāde, kura veic ieturējumus no ienākumiem. Viņa ietur komisijas maksas par saviem pakalpojumiem.
Ielogo to Bijabuus !
Ja vēl nepielec - vērsies Tiesā, var būt tiešneši tev ieskaidrosi, ka nepareizi esi sapratis (-usi) šinīs pantos rakstīto un ar nabagiem, invalīdiem un cietiem soc. neaizsargātiem, te nav nekā kopīga. !