www.sudzibas.lv Centrālā laboratorija Drausmīgā attieksme un neprofesionālās rīcības

Centrālā laboratorija - Drausmīgā attieksme un neprofesionālās rīcības

Pieredze no šodienas rīta. Divi no abiem darbiniekiem šajā brīnišķīgajā filiālē nemāk atrast vēnu, dažādā veidā: puisis Žeņa no sākuma izsaka tev ar visu savu garastāvokli un rupju attieksmi, cik viņš ir laimīgs redzēt pacientus un, pretenzijas sākas jau no brīža kad pats nepajautājot vai ir apdrošināšana apvaino pašu pacientu ka bija “jāparāda pirms “. Okej, dažādās laboratorijās viss notiek dažādi un tas ir viņa pienākums izglītot un jautāt, komunicēt ar pacientu, nevis izteikt tikai savas nepamatotas dusmas. Apsēžoties krēslā un pasēžot kādu laiku, es saprotu, ka viņam vispār nav ne jausmas kā meklēt vēnu un viņš grasās ņemt analīzi no plaukstas daļas. Uz ko norādu, ka šis noteikti nebūs jo visi pārējie vairāk pieredzējušie kolēģi trāpīja un atrod, bet atļaut viņam veikt izmēģinājumus es noteikti negrasos. Uz ko rupja tonī viņš izspiež “jūs nemācīsiet mani darīt manu darbu”. Nu, ja vajag, tad diemžēl varētu, bet ne bez maksas. Toties lūdzu pasaukt vecāko kolēģi, kura jau rīkojas vairāk profesionāli un itkā ātro vēnu, bet ieejot ar naglu zem ādas, sāc berzēt un meklēt vēnu zem ādas. Mīļie, kas jums kaiš? Pacientu cienīt pat domās nav, strīdēties jau no pašām durvīm un pilnīgi arhaiski nevarēt izdarīt savu darbu vismaz pieklājīgi, pat nesakot par rūpēm par pacienta veselību. Cimdus valkājot neesmu redzējusi abiem darbiniekiem, par roku dezinfekciju arī nedzirdēja. Vienkārši šausmīga attieksme pret pacientiem, pret savu darbu un pilnīgs izmisums - gāju uz citu filiāli, kur man ārkārtīgi jauki, labi un saprotoši iedūra tur kur vajadzēja un visas analīzes paņēma.

07.12.2020