www.sudzibas.lv Centrālā laboratorija Zilums pēc asins nodošanas

Centrālā laboratorija - Zilums pēc asins nodošanas

24.05. 2023 nodevu asinis ap pl. 18.20 jau sākumā bija sāpīgi, kad dūra, pēc plākstera atlīmēšanas ir labi redzams zilums un sāp roka! Neprofesionāli, sāpīgi, neuzmanīgi! Esmu nodevusi asinis daudzas reizes, bet ar tādu paviršību saskāros pirmo reizi!

Papildināts Vijucis 25.05.2023

Asinis nodevu Centrālā Labratorijā Dzelzceļa Veselības poleklinikā!

25.05.2023

V

B Bez_vārds 25.05.2023

Asinis jānodod no rīta, tukšā dūšā nevis kad jau gulēt jāiet 😁😁😁 18.30 nav drusku pa vēlu? No tā būs atkarīgi rezultāti. Un tad atkal būs kāds vainīgs, ka nav labi rezultāti. A no ziluma nenomirst. Atslābsti.

V Vijucis 26.05.2023

Viss nodots,laicígi, ar ārsta ziňu, šeit iet runa par neprofesionāli veiktu darbu. Citiem cilvēkiem,arī jástrádā,neviens brīvu nedod uz nedèļu, kamēr sadzís zilums.

Dusmīgais Ainārs 25.05.2023

Es vēl saprastu sūdzības pamatojumu ,ja zilums būtu zem acs .

L Līga Paņina 26.05.2023

Labdien!

SIA “ Centrālās Laboratorijas” vārdā atvainojamies par Jums sagādātajām nepatīkamajiem pārdzīvojumiem.
Diemžēl sāpes un hematoma ir viena no biežākajām asins ņemšanas procesa komplikācijām, kas var lokalizēties dūruma vietā vai netālu no tās.
SIA “ Centrālā Laboratorija” regulāri organizē apmācības darbiniekiem par pareizu paraugu ņemšanas tehniku, lai šādas situācijas būtu pēc iespējas retāk.
SIA ”Centrālā Laboratorija” pateicas Jums par sniegto informāciju.
Mēs ņemsim to vērā, lai uzlabotu pacientu apkalpošanas kvalitāti.

Cerot uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.