www.sudzibas.lv Bonaselect.lv Slikts services

Bonaselect.lv - Slikts services

Ar ko, lai es iesāku! Mēs ar vīru pasūtījām internetā dīvānu - orion. Pasūtījums atnāca laicīgi ar to problēmas nav, bet interesantākais moments ir - 2,30cm garumā dīvāns atnāca jau saliktā veidā. Konsultants mūs nebrīdināja, kas bija nedaudz nekorekti. Mēs dzīvojam dzīvoklī, jumta stāvā.
Beigās mums vajadzēja izsaukt papildus cilvēku, kurš izjauks un saliks dīvānu, no jauna.

06.07.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Bonaselect.lv Support Pārstāvja atbilde 08.07.2024

Labdien! Informējam, ka Jūsu sūdzība ir saņemta un izskatīta. Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka katram Bonaselect.lv Klientam ir iespēja precizēt jebkādu papildus informāciju pirms pasūtījuma veikšanas. Jūsu gadījumā, ņēmot vēra dīvāna izmērus, bija nepieciešams precizēt iepakojumu skaitu un iepakojumu izmērus, lai varat pārliecināties, ka dīvāna ienešana ir iespējama. Bonaselect.lv nav zināmi Jūsu durvju ailes izmēri, vai dzīvokļa atrašanas vieta (stāvs, ēkas īpašības u.t.t.).

Papildināts kris.kris 08.07.2024

Mēs nepērkam dīvānu katru mēnesi, un es domāju, ka konsultants pa tālruni varēja brīdināt, ka nāks vesels dīvāns. Pirmo reizi piegādājot šādu saliktu dīvānu, mums bija jāalgo uzstādītājs un jāsamaksā vēl puse no dīvāna izmaksām.

K

Komentāri (1)

O oIo 06.07.2024

Ja Jums piegādātu izjauktu dīvānu, tad nevajadzētu speciāli apmācītu cilvēku tā salikšanai?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes