www.sudzibas.lv Bonaselect.lv Slikta apkalpošana

Bonaselect.lv - Slikta apkalpošana

Saņemot epastu, ka prece ir piegādāta un to var saņemt no 8: 30-16: 00 darba dienās, devos precei pakaļ no rīta kā reizi 8: 30. Atradu noliktavilu (zīmes nav) . Iegāju ofisā, pie sievietes, kas atrodas iekšā noliktavā saku ka pakaļ mēbelēm.
Atbilde nepatīkamajā tonī " vispār jau mums mēbeles tiek izsniegtas no 9: 00".
Saku, reku skatāties, rakstīts no 8: 30
darbinieks pat skatīties negribēja.
Prasu kur braukt... Atbildēja braukt pie rampām.
Piebraucot pastāvēju... Preces nav. Gāju iekšā noliktavā meklēt... Ieejot iekšā tā pati darbiniece sāk brēkt lai eju ārā, te nedrīkst atrasties.. Ok izgāju... Vēlreiz paskatījos ārā pie sienām, uz vārtiem... Nekur nav zīmes ka nevar iet iekšā, da vispār nekā nav.

Preci izveda krāvējs. (normāls džeks) paskaidroja, parunāja uz aizgāja.

Resumē. Lai nebojātu sev garīgo, nebrauciet uz šo bedraino noliktavu, lī nebojātu sev garīgo.

P. S. Saliku mēbeles... Atšķiras no bildes. Kvalitāte arī viduvēja.

03.11.2023

Atbilde no Bonaselect.lv Support Pārstāvja atbilde 06.11.2023

Labdien! Informējam, ka noliktavas darba laiks ir no 08:30 līdz 16:00, šī informācija ir pieejama mūsu mājaslapā, līdz ar to atvainojamies par pārpratumu, kurš notika uz vietas noliktavā.
Kontaktos mūsu mājaslapā ir visa informācija, kura palīdz mūs viegli atrast - GPS, karte, kā arī noliktavā ir liela Bonaselect zīme, kuru ir diezgan grūti nepamanīt.
Informējam, ka izvietot zīmi "noliktavā ienākt aizliegts" nav vajadzības, jo noliktavā ir jāienāk - ofisā, uz kura ir zīme "Apmaksāto pasūtījumu saņemšāna", tur Jums iszniedza dokumentus un paziņoja, ka pasūtījums ir jāgaida ārā uz rampas, nebija vajadzības nākt noliktavā otro reizi un nekādā gadījumā noliktavā nevajadzēja neko meklēt, jo noliktavā atrodas arī citas preces, pasūtījumu u.t.t.

Z