www.sudzibas.lv Bonaselect.lv Preces neatbilstība un slikts serviss

Bonaselect.lv - Preces neatbilstība un slikts serviss

Pasūtījām durvis no šis firmas, durvis pienāca laikā, bet tās ir divas dažādas durvis, kā izskatās bildē un reālajā dzīvē. Sekojot jauniem trendiem istaba bija izveidota ar koka apdarēm, durvis arī vēlējāmies tādas pašas, beigās izrādījās ka tur ir plastmasa melnas līstes, kas vispār neatbilst mūsu interjeram. Papildus tika konstatēts, ka trūkst tās saucamās "plastmasa līstes", kas pašiem bija jālīmē. Pievienoju pielikumā, kādas durvis pasūtījām un kādas sanāca. Līmējām stingri pēc instrukcijas, kreisajā pusē var redzēt, ka ir speciāls lineāls, pēc kā ieturēt tās atstarpes, šis lineāls ir ļoti plats un labajā pusē var redzēt, ka viena līste ir pāri palikusi, kas ir jāpielīmē vienā no pusēm. Bet kur līmēt tās saucamās 3 pazudušās līstes vēl? Ja, reāli pietrūkst viena. Tātad, instrukcija arī ir sagatavota nepareizi. Šīs līstes piegādāja uz noliktavu, kur darba laiks ir ir no I-V 9:00-16:00. Papildus vēlos informēt, ka dzīvojam ārpus Rīgas un nevaram aizdoties pakaļ viņām. Kaut gan par piegādi mēs samaksājām naudu, un tur ir ražotāja/firmas vaina ka viņi nepiegādāja pilnu komplektāciju uz norādīto adresi. Ļoti slikta komunikācija ar klientiem, nekādas alternatīvas netiek piedāvātas. Turklāt informē, ka preci nevar atgriezt jo jau ir samontēta. Sazinājos ar PTAC un informēju par šo situāciju, uz ko man atbildēja, ka preci var atgriezt noliktavā 14 dienu laikā un tie ir viņu izdomātie noteikumi. Tātad, tā ir klientu maldināšana. Vairs nevēlētos ar šo firmu nekādu sadarbību. Neiesaku.

31.03.2023

Atbilde no Bonaselect.lv Support Pārstāvja atbilde 31.03.2023

Atsaucoties uz sūdzību, Bonaselect.lv vēlas informēt, ka internet-veikala mājaslapā ir pieejams katras preces maksimāli precīzs apraksts, izmēri, izgatavošanas materiāli, fotogrāfijas u.c. nepieciešamā informācija.
Mūsu klientu nodaļa pabrīdināja Jūs papildus arī telefonsarunā, ka Jums ir tiesības atgriezt preci, pirms montāžas veikšanas. Lameles (strīpas) bīdamām durvīm vienmēr tiek piegādātas atsevišķi un par patstāvigas montāžas nepieciešamību informācija ir pieejama arī musu internet-veikala mājaslapā.
Prece kura tika piegādāta Jums pilnībā atbilst precei, kuru pasūtījāt mūsu internet-veikalā (krāsa, izmēri), tas ir redzams arī fotogrāfijās, kuras Jūs pieveinojāt.
Pasūtījums tika izpildīts norādītajā termiņā, klientu nodaļa un pretenziju nodaļa sniedzā ātras atbildes Jums, līdz ar to nevaram piekrist mūsu klientu servisa darba aprakstam no Jūsu puses.
Pateicamies, ka veltījāt laiku un novēlam jauku dienu.

E