www.sudzibas.lv Bonaselect.lv Naudas neatgriešana

Bonaselect.lv - Naudas neatgriešana

Prece netiek piegādāta apsolītajā laikā, avansa maksājumu var dabūt tikai apmaksājot pilnu preces summu par nesaņemto preci (bet tas nav pārbaudīts) . Izlēmu uzdāvināt viņiem avansu, nekā palikt vispār bez naudas. Secinājums-nevienam neiesaku pasūtīt preces no bonaselect.lv

25.05.2022

bonaselect.com 25.05.2022

Labdien, Ilona! Tiklīdz mēs saņēmām informāciju no fabrikas par Jūsu pasūtījuma kavēšanos, Jums uzreiz tika nosūtīts piedāvājums atteikties no pasūtījuma un saņemt iemaksāto avansa summu. Jūs nolēmāt, ka vēlaties gaidīt, tāpēc pasūtījums palika aktuāls un Jūms laicīgi tika nosūtīta otrā rēķina daļa. Pasūtījums kļūst par Klienta īpašumu tikai pēc pilnās apmaksas un tad Klientam ir tiesības atgriezt preci atpakaļ, nepaskaidrojot iemeslu 14 dienu laikā. Visa informācija par atteikuma tiesībām ir sīki aprakstīta Noteikumos, tie ir publicēti mūsu mājaslapā un Jūs tiem piekritāt pasūtījuma noformēšanas brīdī.