Banknote.lv - Prasība

Gribēju sūdzoties, pār prasību pēc nomainīta kontā filiāle, papīru no bankā pār triem mēnešiem garumā laikā. Sūdzos pār tāda lietā kā jaunas cipari vajag kaukt kāda veidā apstiprināt, vārds uzvārds tā pat i. Vispār ne tikai pār, šajā vēstule. Savā dzīve es esmu daudzumā nerakstīju pār notikušu, valstī kūri es dzimusi kā sakārot naudiem. Kā nopelnīti ne patim apjedoto darbā laikā pārskaitot kā pabāls vai nākamā algā, ne skaidrā naudā tā nāvi redzama. Pār kredītos līniju cilvēka nesaskaņota mēneša savu bērnu ņaudi kadi dabūja manā māte kāds es ēsmu bijās bērns. Bez a mēnesi dekrētu naudās es dabūju slimās aknu es, nevarēju laikus dabūt savās pabāls. Tā apmēram gāja nē manīm vienām.

17.12.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Good Intentions 17.12.2022

Neko nesapratu, bet ja nemākat kārtot formalitātes, tad palūdziet pazīstamos kuri māk.

R RunčaĶepa 19.12.2022

Да напиши ты уже по-русски, раз по-латышски нормально не можешь. Очень уж интересно, чем дело закончилось - от кого ребёнок у Розалинды и кто убил Курта Кобейна.