www.sudzibas.lv BALTA После сделки с фирмой чувствую себя ограбленной.

Страховая компания BALTA - После сделки с фирмой чувствую себя ограбленной.

Не рекомендую заключать страховые сделки с этой компанией, цены высокие, если передумал и желаешь отменить сделку, вступают юристы и используют законы государства в свою пользу и сделку не расторгают. Перед заключением сделки с формой БАЛТА рекомендую поинтересоваться ценами у других партнеров и самый лучший вариант- сделку не заключать

т

AASBALTA Pārstāvja atbilde 26.09.2017

Labdien!

Paldies par komentāru un novērtējam atgriezeniskās saites sniegšanu. Mēs labprāt no savas puses vēlreiz pārbaudītu konkrēto situāciju, apstākļus un sazinātos ar Jums. Lai to varētu izdarīt, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts) un konkrētā gadījuma apraksts. Jūs varat sazināties ar mums, nosūtot e-pastu [email protected], aprakstot gadījumu un sniedzot savu kontaktinformāciju.

Ar cieņu
BALTA