www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss, izvairas sniegt atlīdzību

Balta - Slikts serviss, izvairas sniegt atlīdzību

Izmantoju balta Veselības apdrošināšanu. Pirms tam bija Ergo, ar to viss bija labi. Bet balta apdrošināšana vispār nepilda savu apdrošināšanas funkciju, jo lai saņemtu atlīdzību, nepietiek tikai ar ārsta nosūtījumu kā citās normālās kompānijās, bet vajag vel veselu čupu ar dokumentiem, kur jāpamato kāpēc tev vajadzīgs šis izmeklējums, kādi jau ir veikti izmeklējumi, kādu tu àrstēšanu izmanto, utt. Normāls, sevi cienošs cilvēks, šo laiku nepavadîs skrienot pa dakteriem, lai tikai savāktu dokumentus, jo tā redz vajag vienai kompānijai, kura naudiñu labprāt patur pie sevis. Līdz ar to - atkal kārtējā nesaņemtā atlīdzība. Paldies - zināšu, kuru kompāniju neizmantot un citiem ari neieteikt!

21.03.2024

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 21.03.2024

Labdien!

Paldies par atsauksmi. Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga!

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected], lai mēs varam Jūs identificēt un izpētīt minēto situāciju.

Ar cieņu
BALTA

M MSG 12.04.2024

Jā, pilnīgi piekrītu sūdzības autoram. Esmu nonākusi tieši šādā pašā situācijā. Man ir ginekoloģiska saslimšana un tādēļ bieži dodos pie Ginekolga uz vizītēm / konsultācijām, sākumā nebija nekādu problēmu iesniegt atlīdzību ,bet šobrīd ir tā,ka man tiek pieprasīti no ārstējošā ārsta izraksti par metodēm kā tieku ārstēta, izraksti par diognozēm utt. Lieki piebilst ,ka manā apdrošināšanas progrāmmā ir iekļautas vizītes pie ginekologa un USG. Mana Ginekoloģe katru reizi man izveido izrakstu ar manas slimības diognozi , bet ar to Baltai nepietiek, manā gadījumā nav nekādas ārstēšanas metodes, tikai regulāras konsultācijas un USG uzraudzība ... sakarā ar šo tēmu esmu jau izmisumā un šķiet ,ka vienīgais risisnājums būtu televīzijas iesaiste, visiem labi zināmais Bez tabu.

Rezultātā es nesaņemu kompensāciju no apdrošināšanas , kuras man pienākas.

No šīs kompānijas puses esmu pazemota un nekad dzīvē nevienam neieteiktu šo kompāniju, jo viņiem nav izdevīgi tie cilvēki ,kuri grib izmantot savu apdrošināšanu !

G Gii 16.04.2024

Absolūti piekrītu! Gan If, gan Ergo, nekad nav tādas liekas lietas prasījis, Balta meklēs jebkuru attaisnojumu, lai neizmaksātu atlīdzību, pat ja polisē tā ir minēta. Izdomā visādas papildus lietas un skaidrojumus, pamatojumus tikai lai neizmaksātu. Man pilnīgi neviena atlīdzība vēl nav izmaksāta. Krāpēji. Būs jāatsakās, lai patur to polises naudu sev smerdeļi.