www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss

Balta - Slikts serviss

Sasita man mašīnu, pilnīgi norakstāma. Policija teica griezties balta. Zvanu prasu uz kurieni tad man braukt?
Balta atbild - pie mums nevajag, jums ir jājiet uz Gensidige. Nu es protams arī aizgāju, pēc 2 nedēļām Gensidge
lietu protams nosūtīja uz baltu, jo policijā lēmumā tomēr vainīgai bija apdrošināts balta. Balta kasās neviens pat nav nevienu reizi piezvanījis, (no Gensidige pa 2 nedēļām, zvanīja 2-3 reizes) .
Un pati es nevaru nevienu sazvanīt. Jau ir pagājis mēnesis, no visa šitā čakara. Zvanu piektdien man saka, atbilde būs vainu šodien līdz 5, vai pirmdien. Ir pirmdiena, atbildes nav! Zvanu, vel skaita, kad būs atbilde? Neviens nezin, skaita taču!
Mašīnas man nav, un naudu man neatgriež!

Kas jums tur sēž uz telefoniem? Pilnīga dezinformācija, jūs čakarējat, cilvēkiem dzīvi!

30.09.2019

D

AASBALTA Pārstāvja atbilde 30.09.2019

Labdien Diana,

Liels paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga!

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs / e-pasts) vai atlīdzības lietas numurs. Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot savu kontaktinformāciju un atlīdzības lietas numuru (ja ir).

Informējam, ka Jūsu ērtībai atlīdzības lietas statusu iespējams noskaidrot, zvanot uz +371 675 333 75.

Ar cieņu
BALTA